Bebeğinizi Büyütürken Duyduğunuz Çok Bilmişçe Sözleri Paylaşalım mı Melekler :)

Olmamıı hiç :D:D Hangi birini anlatsam bilmiyorum ki bir kere gerçekten sütüm olsun diye her söyleneni nerdeyse yaptım diyebilirim. Sarılık için şekerli su ver dediler verdim büyütürken yine farklı yorumlar fikirler v.s o kadar çok ki aslında niye şimdi aklıma gelmiyor bilmiyorum hahaha ben biraz düşüneyim bir ara yine uğrarım topiğe:D:D

bnde en basti kaynanam sütün yetmiyordur cocuga mama ver doysun :mad: veya agzi aciktir benim oglumun süreklii ahaa ac gördünmüü agzi meme ariyooo üstünü kalin giydir hasta edersin daha neler nelerrrrrrr sükürki daha bisede olmadii kar bile disari cikmisimdirrrr yani ne kadar üstüne titranirse o kadar hasta olur cocuklar bnm bildigim o yüzdennn herseyi normal yapiorum o bunu bunu yap dieee yapmiorummmm yaniiiiiiiiiiiii:)

aman sızınkı yıne ıyı dogruyu soluyomus benımkı benı kafamı karıstıryodu degısık seyler kımın aklına gelırkı bole seyler yaa :S benım kaynan ama ıkincı cocugumda onun agzını actırmıycam o gorur benım cocuk tek markete gıtsın ustunu sıkı sıkı gıydırsemde hastlanır o kadarkı ustune dusmusler

çocuk olmasına gerek yok her şekilde laf sokacak yer buluyolar.benim bebek olmadan başlandı.korunduğum için bunları yaşıyomuşum.insanlar garip herşey kendi bildikleri gibi sanıyolar gençlere destek olacaklarına köstekler.sen bilmezsin kenarda dur ben anlarım havasında herkes.

Bebeği ayağında veya beşikten sallama beyni sulanır,gögüslerin ufak çocuğun doymayacak doğdunda ,kucağa alma yürümeyi öğrenemez gibi şeyler duymuştum arkadaşımın kaynanası yapar genelde bunları:)

Geri