Beraber zayıflayalım melekler

Oyy ben yokken kimler uğramış buyaya Hmişim Meryş gelmiş hoş gelmiş bebişimiz de hoş gelmiş hayırlı olsun Carizmatiğim :)Mucuxx :d040:

Sen hayırlısıyla bi doğur bakalım kilolar kolay (duy da inanma :D) :bangin:

Gülcüm süper bi liste yapmışsın tebrik ediyorum seni bu listeyle gayet başarılı gidiyodum ama dersler sınavlar stres cart curt araya girdi ne liste kaldı ne bişey ama çok şükür şimdi okul da bitti artık kiloları verme zamanı :)Valla bence kilonu yaz çünkü insan burda görünce daha bi mahçup oluyo o yüzden daha şevkle veriyo kiloları :D

Ben yazayım şahsen canıma okuyan biber hapıyla verdiğim bütün kilolar geri geldi şu an tamı tamına 82 kiloyum:utan: :DHa baksan bu kadar göstermiyorum ama yeni aldığım baskül öyle diyo bilemiycem artıkın ben de akşama listemi yazıcam hadi baalım :DHobaaaaaaaaa...

:kızılötesi::parfum:

28.07.2010

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman: Sabah kahvaltı yaptım normal kahvaltılıklarla :)Öğlene doğru bir tane şeftali yedim.Akşam bizim yöresel bir yemeğimiz olan ekmek aşı yedim ama ben kepek ekmeği kullandım :)Gün boyunca 2 litre su içtim...

- Kaç kalori aldığınız: Hesaplamadım:utan:
- Nerede yediğiniz:Evimde

- Ne yaptığınız:Günlük ev işleri temizlik yemek vs...

- Sağlık durumunuz:İyiyim ama açım biraz :)

- Günlük aktiviteniz:yarım saat bel ve kalça çalıştırma hareketi yaptım bi de yarım saat felan göbek attım :D

-Kilonuz:82:utan:

29.07.2010

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman: Sabah kahvaltılık ve çok az yağlı domatesli biber kavurması :)Öğlene doğru bir tas çorba içtim.Akşam çok az yağlı sebzeli bulgur pilavı ve çoban salatası yanında da karpuz yedim :)Hiç diyet menüsü değil farkındayım ama 2 gündür beyaz ekmeği kestim :)

- Ne yaptığınız:Günlük ev işleri temizlik yemek vs...

- Günlük aktiviteniz:yarım saat bel ve kalça çalıştırma hareketi yaptım bi de yarım saat felan göbek attım :D

-Kilonuz:82:utan:Tartılmadım aslında çünkü haftada bir kez tartılacağım :)

31.07.2010

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman: Evimi taşıdım ve taşınma telaşından neredeyse hiçbişey yemedim dün de aynıydı tabi:)

- Ne yaptığınız:Evi topladım,eşyaları paketledim yeni evi temizledim ohooooo.

- Günlük aktiviteniz:Bu kadar şeyin üstüne bi de spor mu yapcaktım :seker:

-Kilonuz:81,Bir kilo vermişim hihahah :D

çok güzel bi günlük olmuş fazla okuyaamdım ama bende yapacım banane kıskandımm zayıflayacaımm:D

yok bende tutamıyom ki anacım boğazımı ye ye ye bişiler dürtüyo sankim yiyorumm hepp ama şimdi oruçluyum ya bayrama kadar birzcık gider yemiyorum:D

Biirileri benimi andı :D :D
Adımın geçtiğini hemen anlarım.. İŞte burdayım...
Meleklerim benim sizleri cok osledim ama bazı sebeblerden ötürü giremiyorum nettee....
Ben diyete devamm.. bırakmıyorum ozelliklede ramazanı degerlendiriyorumm butun gun ac kalınca aksama bol su az yemek gunu kurtarıyorum gecede az yiyorum....

:) bana yok diyene bak helee nirdesn hayal :)
Bak yaz bitti senin diyettee bittiii ama bakk pişman olursun sonra :) ben hala diyetteyim millet beni görüpteee aaaaaa zayıflamıssın dedikce cok muutlu oluyorum :)

Tatlım ben tekrar biber hapımı aldım yarından itibaren ona başlıyorum ben de millet beni görüp aaa ne kadar kilo almışsın deyince deli oluyorum :DGörcek herkses :seker:

Geri