Beraber zayıflayalım melekler

Pek diyet yapıyorum sayılmaz ama çok fazla yemiyorum yine de diyet günlüğü sayılır :)

2 gündür yazmadım bişey yazacak bişi yok çünkü pek yediğim bişey yok :DYediklerimi yazıp milletin aklını almıyım hahaha

:D canım kendine dikkat et .....
Melğim inşallah istediğin kiloya ulaşacaksın...
Diyetle alakası yok ama sana bişi sormak istiyorum suan nerde ikamet ediyorsun konyamı tokatmı ?

Şu an Tokat'tayım tatlım okul bitince konyada kalmanın bi anlamı kalmadı :)Biz de tekrardan memlekete taşındık.

Ama 2 hafta sonra okul tekrar başlayacak ve bu sefer eşimle değil tek gidip öğrenci yurdunda kalıcam.Benim işler biraz karışık analayacağın :)

Okul bitene kadar dayanıcaz biz de hasrete.Zor olsa da herşeye alışıyor insan.

Kuzu valla bişey yemiyorum ki yazayım :DDün sadece 2 tas çorba içtim o da zorla bi de 2-3 dilim kepek ekmeği yedim.Tabi 2 litreye yakın da su içtim.Valla artık midem hiçbişey almıyor.Biraz fazla yesem hemen çıkarıyorum.Yemek görmek bile istemiyorum artık.Çok mutluyum valla böyle :D

Ahhh ahh ben buraya yazmayalı aylar mı olmuş ne :)Çok ihmal etmişim diyetimi de günlüğümü de.Ama bitti artık baskül de aldım eve yarından itibaren başlıyorum yine ben :)İsteyenler bana katılabilir :)))Lamiş de bıraktı diyet miyet kalmadı nerdeyse yaz bitcek ben hala şişkoyum :))Neyse dedim ya yarın başlıyorum yine yeniden ve bu kez ne olursa olsun 55 kiloya düşmeden bırakmıycam !!!Aslında hedefim 49 ama 55 e bi düşeyim eğer gider gibiyse devam etcem hadi bakalım gazam mübarek olsun :))

Tekrar hayırlı olsun canım.... İnşallah hedefine ulaşırsın ben kocişim gittikten sonra yani askere iyice kendimi saldım :D 1 haftadır bende sıkı diyetteyim meleğim... Allahın izni ilee bende kiloları tekrar vereceğimm allahım sen her seye kadirsin lütfen lütfen zayıflamak tığ gbi olmak istiyorum :D

Bn sana eşlik ederim canım.. beraber diyet yapalım...

tarih:

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman:
- Kaç kalori aldığınız:
- Nerede yediğiniz:
- Ne yaptığınız:
- Sağlık durumunuz:
- Günlük aktiviteniz:
-Kilonuz:

bu diyet planım :)hayırlısı olsun...

Tekrar hayırlı olsun canım.... İnşallah hedefine ulaşırsın ben kocişim gittikten sonra yani askere iyice kendimi saldım :D 1 haftadır bende sıkı diyetteyim meleğim... Allahın izni ilee bende kiloları tekrar vereceğimm allahım sen her seye kadirsin lütfen lütfen zayıflamak tığ gbi olmak istiyorum :D

Bn sana eşlik ederim canım.. beraber diyet yapalım...

Ayy canım ben de dualarına katılıyorum üniye ilk başladığım kiloda olmak istiyorum :))yapalım fıstığım uymayan ceza alsın olar mı :D hehe

Son düzenleme:
Geri