20 kasımda beta hcg 0.7 bunu öğrenince doktordan randewu aldım yumurtlama takibi yaptırmak için sonra günüm geçince tekrar test yaptım 17 çıktı bu sefer de tekrar bi kimyasal gebelik mu geçiriyorum korkusu sardı beni. Bugün aldigim randewunun günüydü doktora gittim ve tekrar beta hcg ye bakıldı 47 olmuş geç dollenme olmuş ve cok mutluyum. Burda bole şeylerin bebek isteyen herkese umut olduğunu kendimden biliorum ve oyuzden paylaşmak istedim arkadaşlar. ..

20 kasımda beta hcg 0.7 bunu öğrenince doktordan randewu aldım yumurtlama takibi yaptırmak için sonra günüm geçince tekrar test yaptım 17 çıktı bu sefer de tekrar bi kimyasal gebelik mu geçiriyorum korkusu sardı beni. Bugün aldigim randewunun günüydü doktora gittim ve tekrar beta hcg ye bakıldı 47 olmuş geç dollenme olmuş ve cok mutluyum. Burda bole şeylerin bebek isteyen herkese umut olduğunu kendimden biliorum ve oyuzden paylaşmak istedim arkadaşlar. ..
hayırlı olsun canım Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

Merhabalar bende pko hastasıyım eşimde de hızda dusukluk vardı 1 buçuk yıl ilaçlarla ugrastik olmadı. 3 Kasım son adet tarihim 18 kasımda aşılama yapıldı artık.12 gün sonra tetkik yaptırdım 45.4 çıktı.sonuç gebelik olduğu lehine ancak ben hesapların adet olduğum tarihi mi yoksa aşılama olduğum tarihi mi baz almalıyım yardimci olursaniz sevinirim hanimlar

Merhaba gebeliğiniz hayırlı olsun.Tabiki aşılama olduğunuz tarih baz alınıcak.USG incelemesi gebelik haftanız hakkında net bilgi verir sevgiler..

Meraba admin adet gunu test sonucu 0 cikti dört gün so ra 13.38 cikti doktor üç gün sonra tekrar istedi 60.90 çıktı sizce bi sorun varmi

Geri