Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.154
    Ödül Puanları:
    113
    Bu sonuca göre 5-6 haftalık hamilesiniz hayırlara vesile olsun inşallah.

2. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar kuzularim Bugün 15. Günüm çatlatma ignesinin bu iğnede ikinci tedavim. Diğerinde ignenin 20. Gün hastalanmistim. Acaba yarın teste gitsem mi kan vermeye yoksa 20 . Günü mu yaptırSam ki sizce arkadaslar bilemedim çok kararsız kaldım korkuyorum açıkçası olumsuz olacak diye. Bugün adet olmam zaten normalde ama bi önceki tedavide 20. Gününde olunca offf kafam karışti ne yapsam ki

3. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün adet günüm normalde pardon eksik olmuş heyecandan:))

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , çatlatma iğnesin de gebelik testi ,beklenen adette gecikme olursa yapılması öneriliyor.Acele etmeyin derim. Mensiniz gecikmesini bekleyin.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

5. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Tamamdır Beyza hanim çok teşekkür ederim desteğiniz için o şekilde yapıp haberdar edeceğim inş ne olur bana dua edin :*

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim ,hayırlı haberlerle dönersiniz inşallah..

7. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ben yanlış hesaplaması sanırım iğnenin 18. Günü hasta oldum:) tekrar bi kontrol ettim. Ve dün adet günümdu bugunde hasta olmadimmmm hadi inş ya pazartesi teste gidiyorum inş hasta olmazsa inş bebis vardır
    Hiç bir belirti yok gerçi suan için ama sadece beyaz akıntı var beklemeye devam

8. Ugurumm

Ugurumm Forum Okuru

Benim sonuç 1.20 çıktı sonuç nedir

9. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , değer gebelik lehine değil.

10. Kübta

Kübta Forum Okuru

Merhabalar

Son adet tarihim 4 Kasım
    Geçen cuma kan testi yaptırdım ilk sonucum: 13.6 çıktı
    Salı günü 170.00
    Perşembe günü 271 çıktı
    Doktorum beklenen ilerleme gerçekleşmemiş ddi. Dış gebelik ihtimali var ddi pazartesi tekrar kan testi istedi ama ben o güne kadar sabredemem akşam tekrar yaptıracağım . Sizce gelişme nedir :( başka bi ile gelin geldim doktoru da tam bilmiyorum çok paniğim şu an

11. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba . Boşuna bu akşam yaptırma .Doktorunun söylediği tarihte yaptır. Bugün test yapsanda doktor dışında kimse durumun hakkında net bilgi veremez. Ayrıca panik olma 3 değerle dış gebelik teşhisi olmaz. Hcg testni bir kaç defa daha tekrarlayacaksın test sonucu ve ultrason incelemesi ile doktorun durumun hakkında değerlendirme yapacaktır. Allah hakkında hayırlısını yapsın inşallah üzücü bir durum olmaz.

12. Cennetim1234

Cennetim1234 Forum Okuru

Selam benim degerimde 100.38 çıktı dr hamilesin dedi ama kaç haftalık olduğunu soylemedi
    kaç haftalık oluyor acaba

13. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba canım hamileliğin hayırlı olsun. Son adet tarihini yazmamışsın gebelik haftan için sana bizim diğer sitenin linkini vereyeim ordan hesapla ;)

Kaç Haftalık Hamileyim Hesaplama

14. İrf

İrf Forum Okuru

Arkadaşlar bn aşılama oldm aralıkta 14 gün sonra kan verdim 138,86 çıktı 2 gün sonra tekarr verdm 250 çıktı sizce nasıl

15. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
Beta hcg testi örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  3. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Merhaba arkadaşlar; bu ay adet gecikmem baya uzun sürdü şöyleki; adet olmam gereken tarih 03/04-10 du 07/10 da betam 0.39 fakat bugün kan testi verdiğimde betam 1.20 çıktı doktorum rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi adet söktürücü ilaç verecekmiş sizce kullanmalımıyım yoksa biraz daha beklemeliyim?Lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı...
  4. Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi- Her şey bir yumurtlamayla başlar. Yumurtalar bir kadında doğumdan itibaren oluşur. Ama yumurtlama oluşumu için ergenlik döneminin başlaması gerekir. Bu da ortalama 10 yaş civarında gerçekleşir. Her ay adet döngüsü düzenli olan bir kadın yumurtlama zamanını belli sebeplerden anlayabilir. Bunlardan biri vajinal akıntıların çoğalması kıvamının her...
  5. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...

Sayfayı Paylaş