gebe

Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Dnze

Dnze Forum Okuru

Adetimden 3 veya 4 gun gecti idrar tahlili pozitif kan testi sonucu beta 637 cıktı. 2 kere kımyasal gebelık yasadım acaba gene kimyasal mıdır. Hamilemıyım ki

2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.154
    Ödül Puanları:
    93
    Cnm bu degere gore kımyasal oldugunu dusunmuorum ıkı gun sonra ıkıye katlaması gerekıor gozun aydın ıns hayırlı haberlerle gel ama hamıssın

SadmiN bunu beğendi.
  3. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Malesef ki adet oldum bu seferde hamislige adım atamadim:( seropheneye başladım bugün. Kusura bakmayın arkadaşlar haberdar edemedim üzülmekten:( hayırlısı inş bu ay herkes Hamis olur...Amin.

SadmiN bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Üzülme Zümraaa sende bir gün hamiş kalacaksın inşallah durmak yok denemeye devam güzel haberlerini almayı umut ediyoruz.

Zumraaa bunu beğendi.
  5. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Çarşamba çatlatma iğnesini vurdurup beklemeye geçeceğim inş canlar bugün kontrole gittim 18 mm olmuş yumurtam. Doktorum seni hamile olarak bekliyorum ddi hadi inş dualarinizi eksik etmeyin:* insss hepimiz güzel haberler alalimmmm

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah hayırlı haberlerizi alırız .Allah hakkınız da hayırlı olanı tecelli etsin, sevgiler.

Zumraaa bunu beğendi.
  7. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederimmmm :) aminnn inşaallah mutlaka haberdar edecegim ne kadar uzun bir bekleyiş olsada;) beklemek güzeldir beklenen özelse hadi ins

BEYZA21 bunu beğendi.
  8. Allmmiirraa

Allmmiirraa Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim kan testinde değerin başındaki < bu işaret ne demek

9. Aallmmiirraa

Aallmmiirraa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Almira değer aralık işareti o büyük küçüktür gibi düşünme lütfen. Testinde tam olarak ne yazıyor rakamları buraya atabilir misin bana

BEYZA21 bunu beğendi.
  11. Aallmmiirraa

Aallmmiirraa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benim hiç reglim gecikmezdi.sat 18 ekim 25 gunde bir oluyor.4 gun gecikmem var.Bugun kan testi yaptirdim 1.20 cikti.ama tum gebelik belirtilerini yasiyorum.belim agriyor ara ara sag kasikta batma var.mide yanmasi goguslerde kasinti ve uclarda acı gec dollenme olmus olabilirmi bu deger artabilirmi

12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba almira,

Mens gecikmesi sadece gebelikten ötürü olmaz. Zaman zaman bazı nedenler den ötürü gecikebilir.HCG değerin gebelik lehine değil. Bir kaç gün için de mensiniz gerçekleşmez ise tekrar HCG testi yapın. Geç döllenme söz konusu olabilir.

Aallmmiirraa bunu beğendi.
  13. Zeynep eda

Zeynep eda Forum Okuru

Benim adet günüm 10 aralık yeni kan testi yaptırdım.sonuç negatif çıktı.erkenmi test için

14. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Erken tabi .. Beklenenmensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

15. Sercannnnn

Sercannnnn Forum Okuru

Merhabalar ben hamile olup olmadiğim icin kan tahlili yaptim beta HCG 3060,02 acaba kaç haftaliktir

Beta hcg testi örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  3. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Merhaba arkadaşlar; bu ay adet gecikmem baya uzun sürdü şöyleki; adet olmam gereken tarih 03/04-10 du 07/10 da betam 0.39 fakat bugün kan testi verdiğimde betam 1.20 çıktı doktorum rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi adet söktürücü ilaç verecekmiş sizce kullanmalımıyım yoksa biraz daha beklemeliyim?Lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı...
  4. kan testi sonucu

kan testi sonucu

arkadaşlar merhaba; 23. haziran da en son adet gördüm. kendimi hamile gibi hissediyorum,, ve kan testinde bir hafta önce de olsa çıkar denildi ve test yaptırdım. test sonucunda beta hcg < 2 yazıyor. poazitif negatif de yok? ne demek anlamadım ... bilgisi olan var mı?
  5. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...

Sayfayı Paylaş