Beta hcg testi örneği

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Handeaden

Handeaden Forum Okuru

Merhaba beta hcg 8,20 çıktı.sonuç nedir acaba

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Değer gebelik lehine.. 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir.

3. Handeaden

Handeaden Forum Okuru

4. Sweet girl

Sweet girl Forum Okuru

Bnm sonucun <1.20 yazıyor bu nedir acaba

5. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Bu duruma göre hamileliğiniz yok anlamına geliyor. Hamile değilsiniz malesef.

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
  7. Liya_mucizem

Liya_mucizem Forum Okuru

Beta-hcg değerim 3.82 çıktı sizce hamilemiyim yardımcı olurmusunuz ?

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar bu test sonuçlarına göre hamilelik başlangıcınız var. Normalde kabul edilen değer 5 ve üstüdür ama biz 3 ve üstünü de hamilelik olarak değerlendiriyoruz. Zira çok eski siteyiz ve bulgular bizlere bunu gösteriyor. Bu bakımdan iki gün bekleyerek testi bir kez daha yenileyin ve göreceksiniz değer iki katına ve daha fazlasına yükselecektir. Böyle olunca tam olarak hamilelik diyebiliriz. Hayırlı olsun.

9. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar ben aranıza yeni katıldım. polikistik over hastasıyım. Klomen ovitrelle tedavisi gördüm. Bugün çatlama iğnesinin 13 . Günü dün gebelik testi yaptım idrarda silik çıktı. Sonra kan tahlili verdim yine dün itibariyle 2.44 çıkmış sizce yükselme ihtimali var mi:(

10. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Zumraa, aramışa hoş geldiniz. Umarız yükselir. İki gün bekledikten sonra lütfen testi yenileyin güzel haberlerinizi umarım alabiliriz.

Zumraaa bunu beğendi.
  11. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hosbuldum sadmin çok teşekkür ederim inş yukselir:(

12. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Mutlaka haberdar edeceğim inş

13. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Tamamdır, güzel haberlerinizi bekliyoruz. Muhtemelen yarın yaptıracaksınız lütfen ilk sonuçları bize yazın muhtemelen hamilesiniz :)) tabiki kullandığınız ilaçlar bhcg değerini de yükseltebilir onunda etkisi olabilir. Bakalım artık hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

Zumraaa bunu beğendi.
  14. Deret

Deret Forum Okuru

KOSKOCA O.100 NEGATIF HAYALLER SUYA DUSTU AGLAYAMIYORUM ESIM KIZIYO

15. Zumraaa

Zumraaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sadmincim maşallah pozitif enerji veriyorsun bana inş oyleyimdir.:) ama henüz test yaptırmadim yarın tekrar idrarda deneyip önce tekrar bi kan inş yarın kan vermezsem pazartesi mutlaka haberdar edeceğim inş.çok teşekkür ederim.Rabbim isteyen bütün herkese versin ins:) Hepimiz hamis olalım.
    Deret hakkında hayırlısı olsun hiç ağlama inş en yakın sürede yüzünün gülerek güzel haberler verirsin.Bizlere.Vakti var inş o vakit çok çok yakında olur.

Beta hcg testi örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta Hcg Testi Ne zaman Yapılıyor ?

Beta hcg testini ne zaman yapacaksınız ? Genelde kadınlar, iş hamilelik testine geldiğinde inanılmaz sabırsız olmaktadırlar. Regl tarihi üzerinden normalde minimum 1 hafta geçmesi gerekiyor bu test için kızlar. Çoğunlukla hassas gebelik testi olduğu için BETA HCG testi duruma göre adetten bir hafta önce bile bazı durumlarda sonuç verebiliyor. Bu testi yaptıracak olan arkadaşlarımız için...
  2. Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg B-HCG testi

Beklenen adet gününde beta hcg testi hakkında sıkıntılarım var arkadaşlarım. Bende hamilelik şüphesi duyuyorum tabiki siz bilirsiniz genelde regl sancısı göğüslerimdeki hassasiyeti hep regl dönemlerinde gördüğüm gibi görüyor ve hissediyorum. Hamilelik belirtileride buna yakın diyor arkadaşlarım buraya kadar herşey tamamda ben şimdi beklenen adet günümden kaç gün önce ya da kaç gün sonra test...
  3. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Merhaba arkadaşlar; bu ay adet gecikmem baya uzun sürdü şöyleki; adet olmam gereken tarih 03/04-10 du 07/10 da betam 0.39 fakat bugün kan testi verdiğimde betam 1.20 çıktı doktorum rahim duvarında kalınlaşma olduğunu söyledi adet söktürücü ilaç verecekmiş sizce kullanmalımıyım yoksa biraz daha beklemeliyim?Lütfen yardımcı olun kafam çok karıştı...
  4. Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi- Her şey bir yumurtlamayla başlar. Yumurtalar bir kadında doğumdan itibaren oluşur. Ama yumurtlama oluşumu için ergenlik döneminin başlaması gerekir. Bu da ortalama 10 yaş civarında gerçekleşir. Her ay adet döngüsü düzenli olan bir kadın yumurtlama zamanını belli sebeplerden anlayabilir. Bunlardan biri vajinal akıntıların çoğalması kıvamının her...
  5. Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla Değerlendirme

Beta Hcg Değeri Kaç Olmalı Örnek Sonuçlarla değerlendirme yapacağımız bir konumuza geldi sıra. Hamiş kalmak isteyen anne adaylarının en çok merak ettiği konuların başında bu beta hcg değerleri geliyor. Ben de taa ki hamile kalana kadar bu değerler ne anlama gelir bilmezdim ama tabii araştıra araştıra okuya okuya öğrendik tabii aynı zamanda tecrübe bize öğrenmek istediklerimizi kolayca...

Sayfayı Paylaş