Merhabalr benimde yaptigim ikinci idrar testinde silik de olsa gozle gorulur sekildeikinci cizgi belirdi.bugun kan testi yaptirdim ve degerim 33.8 cikti.gebe de olabilirsiniz olmayabilirsiniz dediler.ne anlama geliyo acaba yardimci olabilirmisiniz?

Merhaba değeriniz gebelik lehine .Gebeliğinizin seyri için doktor takibinde olun.
Beta HCG : .100Test) mIU/ml
referans no : .3

ne anlama geliyor ???

cvp bekliyorum lütfen.

Merhaba değer gebelik lehine doktor takibinde olun.

Merhaba değeriniz gebelik lehine .Gebeliğinizin seyri için doktor takibinde olun.

Merhaba değer gebelik lehine doktor takibinde olun.

şaka mı ? ay inş. öyledir. teşekkür ederim cevabınız için. kaç gündür takip ediyordum.

anlam verememiştim değerlere .

Perşembe günü randövüm var zaten. test sonuçlarımı doktorum yorumlayacak. ama o güne kadar sabırsızlıkla bekledim.

eczaneden test alıp yapsam acaba çıkarmı? :D

Temmuzun 29unda adet gördüm agustosta olmadım yani adetim 4gün gecikti sizce beta hcg yi ne zaman yaptırmalıyım

Meraba yazdıklarınızı okuyunca olmayacak şey yokmuş diye umutlandi m benimde bi sorum olucak yardimci olurmusunuz adet ime bi hafta kala beta hcg 0.43 çıktı iki gün sonra tekrar yaptım 1.80 çıktı bi haftadir yüksek ateşim var ve karnimda batma var doktorum şüpheli bi hafta sonra tekrar gel dedi sizce varmıdır biseyler

Meraba yazdıklarınızı okuyunca olmayacak şey yokmuş diye umutlandi m benimde bi sorum olucak yardimci olurmusunuz adet ime bi hafta kala beta hcg 0.43 çıktı iki gün sonra tekrar yaptım 1.80 çıktı bi haftadir yüksek ateşim var ve karnimda batma var doktorum şüpheli bi hafta sonra tekrar gel dedi sizce varmıdır biseyler
canım olabilir tabiki adetine bir hafta var madem bu değer yükselebilir ki yükselmeye devam ederse gebesindir inşallah düşmezz

I salla canım ya bi kimyasal bide kalp durması sonucu biten gebeliğim oldu bi umuda ihtiyacım var dua edin nolor bana son adet tarihim bugün.

Bilgi verebilecek biri varsa sevinirim?? geçen hafta perşembe cuma ovulasyonda cift çizgi görmüştüm adetime 2 veya 3 gün kala..sabredemedim perşembe kan testi yaptım başka ülke de yaşıyorum kağıttan sadece negatif yazıyor hiç bi değer referans aralığı hiç bişey yok sadece negatif..0.1 falan filan bi şey yazsa umut kaybetmcem ama hiç bi şey yaziyordu.ben hala adet olmadım testi erken mi yaptım?

Bilgi verebilecek biri varsa sevinirim?? geçen hafta perşembe cuma ovulasyonda cift çizgi görmüştüm adetime 2 veya 3 gün kala..sabredemedim perşembe kan testi yaptım başka ülke de yaşıyorum kağıttan sadece negatif yazıyor hiç bi değer referans aralığı hiç bişey yok sadece negatif..0.1 falan filan bi şey yazsa umut kaybetmcem ama hiç bi şey yaziyordu.ben hala adet olmadım testi erken mi yaptım?

Testi erken yapmışsınız en az 3 günlük gecikmeniz olursa testi tekrarlayın

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.adete yakın ovulasyon pozitif olursa hamilelik olabiliyor diye duymustum o yüzden kanda baktırmstm.insaallah bi mucize olurda Kanımda hcg hormonları dolaşır inş.

Geri