Merhaba . Boşuna bu akşam yaptırma .Doktorunun söylediği tarihte yaptır. Bugün test yapsanda doktor dışında kimse durumun hakkında net bilgi veremez. Ayrıca panik olma 3 değerle dış gebelik teşhisi olmaz. Hcg testni bir kaç defa daha tekrarlayacaksın test sonucu ve ultrason incelemesi ile doktorun durumun hakkında değerlendirme yapacaktır. Allah hakkında hayırlısını yapsın inşallah üzücü bir durum olmaz.

Selam benim degerimde 100.38 çıktı dr hamilesin dedi ama kaç haftalık olduğunu soylemedi
kaç haftalık oluyor acaba

Arkadaşlar bn aşılama oldm aralıkta 14 gün sonra kan verdim 138,86 çıktı 2 gün sonra tekarr verdm 250 çıktı sizce nasıl

B hcg 53.9 çıktı iki gün sonra yaptım 1.20 çıktı laboratuar hatası olabilir mi yada hamilemiyim

Merhaba ,
İlk hcg değeri gebelik lehine , ikinci değer negatif. Bu değerere bakıp sağlıksız gebelik diyemeyiz. Çünkü 2 gün içinde değer bu kadar hızlı düşmez. Laboratuvar kaynaklı sorun olabilir. Başka bir klinikte testi tekrar yaptırın..

Bta hcg 120 çıktı adetime 10 gün var hamilemiyim

Merhabalar, adetinize 10 gün kala yaptırdığınız bu test pozitif değil hamile değilsiniz fakat erken yaptırmışsınız değerlerin 5 ve üstü çıkması lazım fakat zaten çok erken yaptırışsınız dolayısı ile beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Beta hcg değeri 1.20 mi yoksa 120 mi ? Değerin 1.20 ise gebelik söz konusu değil. Değer 120 ise adete 10 kala bu kadar yüksek çıkması kimyasal gebeliği akla getiriyor. + Gebelik testleri adet gecikmesi olmadan yapılmamalı. Erken yapılan testler net sonuç vermez. Gebelik testleri adette en az 3 en fazla 7 gün gecikme olursa yapılmalıdır..

Geri