Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Negatif oldugunu bile bile hala acaba yukselme sansi var midir diye umutlaniyorum. ;( :( bos bos umut iste

Elifgül malesef negatf benimde adetim geldi. Bu ay rahim filmi çektiricem bide incir kürünü yapıcam artık hayırlısı herkes için dua ettim mübarek gün

Cgdmcim, gmzkycim cok tesekkur ederim. Baska forumlara da baktim bazisinin sonra degeri yukselmis. Acaba bende de olur mu diyorum. Sonuc negatif cikti buna ragmen psikolojim resmen bana oyun oynuyor. Kabullenmek istemiyorum. Hasta olduktan sonra rahim filmi cektirecegim ve oda ayri bir stres. Bu ay esimin ailesine de durumu anlatacagim artik herkes bilsin. Hayirlisi artik. ALLAH nasip etmedikten sonra ne yapsak boş iste. Hafiften karnimda sizlamaya basladi bugun, hasta olacagimin belirtisi. Hepimiz ıcin hayirlisi olsun, insallah dualarimiz kabul olur.

elif gül hayırlıısı canım üzme kendini istersen adetini bekle istersen 2 gün sonra tekrar test yaptır sabredemem diyorsan . açıkcası ben çok sabırsızım . inş geç döllenme olmuşturda güzel haberi alırsın :)

Geri