Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

bende gittim geldim ara wercektım tedawiye doktorum yok dedi dewam kımsesnın sözüne aldırma falan dedi her zamn basarılı cawap verck diye bişey yok dedi 4 tüp bebek denemesi yaptım o da olmadı umıtsızlıge kapılmadan sabır edın dıo rahim kalın yada inveliğinide sordum o vok sorun olmuyo boswern onu dedi yıne 5. klomen kullancm
Allah sabrımızı da mükafatımızı da versn inş cnm üzülme o ol demeden çiçek bile açmaz yaprak bile kımıldamazmş daha zamanı var demekki :( sizlerle konuştkça daha çok yolun başnda oldgmu anlıyorm yolumuz çok uzun çok engebeli :( henüz sadece bi kez klomen ve çatlatma îpnesinkullandm o da olmadı îş rahim filmi ve aşılamaya doğru gidiyor ve yolun sonu görünmüyor kızlar Rabbim huzurundan eellerimizi boş çevirmesin :(

Aynen kizlar iyi ki varsiniz, sizinle dertlesmek iyi geldi bana, birbirimizi ancak en iyi bizler anlariz, hepimiz ayni duygulari yasiyoruz. Umarim hepimizin yüzü güler. Bugun 13. Gunum sayet p.tesiye kadar hasta olmazsan kan testini tekrar yaptiririm gibime geliyor. Cunku cok sabirsizim. Deger 2.30 cikti ama belki hasta olmam yukselir diye de umut etmekten kendimi alamiyorum. Her seyin hayirlisi canlarim

hayırlıssııı bee gülüm :) :) (arabeske bagladım) insallah yukselır bel çekme warmıs bnde yaptırcm kızlar umut işte oylede hamıle kalanları duydum sakatlık falan cıkar dıyorlar karate yapmıyoz masaj gıbı bıseymş....

Kasık çekme mi cgdem? Evet işe yaradığını bende çok duydum masajla kasıkları yerine getriolar ama bilen birine yaptırın. Gerçkten sizlerde i yiki varsınız hepimiz aynı duygular ve dualar içindeyiz rabbim hayrlı zamanda hepimizin yüzünü güldürsün sağlıklı hayırlı bebişleri kucağımıza almayı naspetsn

Mrb arkadslar bende pcosm ve gecen sene.ekimde bos.gebeliktn kurtaj oldum bu ay.klomen kullandim. Ve pazartsi catlatma.ignemi.oldum dun gecede yuzumde sivilceler cikms offf ben napcam. bana yardim edin nolur adet mi olacgm acaba zaten ilac kullanmadan adet de olamyrm

Arkadaslar merhaba. Yazdiklarinizi takip ediyorum. Bende sizlerle ayni duygulari yasiyorum. Cok istememe ragmen hamile kalamadim. Benim hem sag hem sol yumurtaligimda cikolata kisti var. 3 kez klomen kullandim iki kez catlatma ignesi oldum. En son ignemi olali 9 gün oldu. Merakla bekliyorum ama cok ümitsizim. Hic belirtim yok. Bir kere kimyasal gebelik yasamistim o zaman belirtileri az cok yasamistim. Ama simdi hicbir belirtim yok. Bu ayda olmazsa rahim filmi cektiricem ama korkuyorum. Mutsuzluktan geceleri uyuyamiyorum. Allah hayirli, saglikli sihatli evlatlari bizlere nasip eder insallah. Hic belirti olmadan hamile kalma sansim var mi acaba:( boyle bir durum yasayan var mi arkadaslar. Benim bu ay iki yumurtam vardi biri catlamis ama digeri igne olmama ragmen catlamadi o yuzden olmayacak biliyorum:(

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım ☺Ben de geçen nisanda korunmayı bıraktım ama tatil için ailelerin yanına gidince 2 periodu çok takip edemedim. Ağustos eylül ayım eşimin atamasını beklediğimiz ve atama olmadığı için ciddi sıkıntılarla geçti bir de çocuk meselesini kafaya takmaya başladım çünkü beraber çocuk düşündüğümüz arkadaşların hepsi maşallah en geç 4. Ayında hamile kaldı tek seferde kalanları hiç söylemiyorum bile ☺velhasılı kelam bir de etraftakilerin bitmek bilmeyen bebek yok mu soruları neticesinde her gün ağlamaktan, stresten prolaktini 56'ya yükselttim 1 ay ilaç tedavisi gördüm çok şükür düştü sonra kist çıktı kist yüzünden yumurtalar yeteri büyüklüğe ulaşamadı. 2 ay da kist için ilaç tedavisi gördüm. Bu arada da eşimin ataması oldu uzak bir şehre gittiği için bir ay da biz deneyemedik. Bu sefer 2 yumurtam da çok şükür sağlıklı gelişti eşim de birkaç günlüğüne gelince doktorum ovitrelle verdi kullandım çatlatmak için bakalım ne olacak. Yaşadığım süreci uzun uzun anlattım, kafanızı şişirdim ama inanın Allah istemezse geçtim çocuk sahibi olmayı yolunda bile bulunamıyorsunuz. İnanın aylarca, ümid etmeyi o testin başında beklemeyi bile özledim. Sakın benim yaptığım hatayı yapıp stres olmayın sadece hayırlısı için dua edin. Belki hala çocuk sahibi değilim ama içim şimdi daha rahat. Elinizden geleni yaptıysanız büyük bir gönül rahatlığıyka teslim olun. Çünkü vermediyse doğru zaman gelmemiştir. Hepinizin duacısıyım. Rabbim sağlıkla hayırla bebeklerinizi, bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah amin

Geri