Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Arkadaslar merhaba? Nasilsiniz? Bugun catlatma ignesinden sonra 15. Gunum. Suan icin hasta olmadim. 12. Gunde test yapmistim deger 2.30 cikmisti yani negatif:( hasta olmayi beklemekteyim ama bir yandanda ister istemez umutlaniyorum. Benim en kötü huyum cok stres yapmam. Geceleri uyumuyorum, yedigimden ictigimden tat almiyorum, hayat bana bos geliyor. Once ruhumu tedavi etmem gerekiyor galiba. Insallah Allah hepimizin yuzunu guldurur. Hakkimizda hayirlisi olsun kizlar, sizlerden guzel haberler aliriz insallah. Hepimiz icin dua ediyorum

olur olurr da zor oluyo surec yoksa herseyın tedawisi var önce moralll :) hepımız bır arada olabılsek ıyı moral olur o bı gercek.... benimmmmm moraliiiii sıffıır sıffııır :) demek yok

Beyzacim meraba. Epeydir yazmiyorum herkesin yazdiklarini okudum arkadaslar. Bende bugun catlatma ignesi olcam. Gecen ay igneyi oldum 17.gun adet oldum. Yani igneden 3gun sonra catlamis yumurtam. Adet oldugum tamam dedim bitti ama sonra sonra gecti napiyim kismet :(( rahim filmide obur aya kaldi. Gecen ay ilk ignem oldugu icin tamam kesin oldu diyodum :(( ama bu ay umitlenmek yok

canım geçen sefer 11. günde de pozitif çıkmıştı ama malesef o iğnenin etkisiymiş .. o yüzden bugun kan testi yaptırdım bide perşembe günü yaptırcam değerim azalıyo mu artıyor mu ona bakıcam inş dediğin gibidir :)

Beyzacim meraba. Epeydir yazmiyorum herkesin yazdiklarini okudum arkadaslar. Bende bugun catlatma ignesi olcam. Gecen ay igneyi oldum 17.gun adet oldum. Yani igneden 3gun sonra catlamis yumurtam. Adet oldugum tamam dedim bitti ama sonra sonra gecti napiyim kismet :(( rahim filmide obur aya kaldi. Gecen ay ilk ignem oldugu icin tamam kesin oldu diyodum :(( ama bu ay umitlenmek yok
merhaba canım benden sana bi tavsiye iğneden 3 saat sonra 24 saat sonra ve 36 saat sonra ilişki olursa daha etkili oluyormuş öyle hamile kalan çok kişiyi gördüm sonrasında da hep gün aşırı .. inş bu ay güzel bi haber alırsın canım :) ama üzülmek yok dua edelim hep :)

Geri