Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

nasıl belirti falan var mı agrın valla bnm belim 1 hafta öncesnden agrımaya basladıgı ıcın adet olacagımı bılıyom

S.a Beyza dün kanama geldi çok az bugunde yine az ama muhtemelen adet oluyorum bende işe yaramadı inş. Sende yarar.Rabbim yardım etsin...

merhaba kızlar..bende 10 gün oldu giremeyeli..çatlatma iğnesinden sonra bende test yaptırdım negatif çıktı.Sonra hasta oldum zaten.şimdide daha öncedende söylediğim gibi bazı nedenler dolayısıyla tedaviye ara verdik.Şimdi soğan suyu bende içmeye başlicam..kistleri eritiyomuş. hani kesinlikle stres yapmamak gerekiyo ama lafta nerde bizde stres yapmayan beyin.Ben tedaviye ara verdim ama umuduma ara veremiyorum.kendi kendime klomen kullansammı diye bile düşündüm. Bide benim doktorum 3 ay tedavi uygulayacağız olmazsa eşinin sperm sayısına bakıcaz dedi. yani bizde tedaviye başladığımızda direkt onunla başlayacağız.Size tavsiyem lütfen sabredin ve çok ca dua edin..İnanmazsınız ama ben gücümü sizden alıyorum lütfen cgdm46 gamze yusufumm birinizden hamileyim diye kelimeyi duymak için can atıyorum..Hadi bakalım bayanlarrr olacak olacaakkk...

insallah merwe ya bu haberi wermeyı bnde cok ıstıyom sen ç.iğnesimi oluyodun kı bnde ara wermek istedım ama doktorum yok dedi yanı kıst falan yok esımde gıttı ondada yok bakacaz artık ya durum ne olur allaha kalmıs streste illakı oluo 5.çatlama iğnem olacak bnmde bu olursam vakti zamanı war bol bol dua edın...

insallah merwe ya bu haberi wermeyı bnde cok ıstıyom sen ç.iğnesimi oluyodun kı bnde ara wermek istedım ama doktorum yok dedi yanı kıst falan yok esımde gıttı ondada yok bakacaz artık ya durum ne olur allaha kalmıs streste illakı oluo 5.çatlama iğnem olacak bnmde bu olursam vakti zamanı war bol bol dua edın...
dualarım hepimize..İnşallah en kısa zamanda bebiş sahibi oluruz.Ben 3 ay klomen kullandım. ve bu süre içinde 2 kere çatlatma iğnesi oldum.Doktorum tutacağını ama benim çok fazla stres yaptığımıı benim çocuğumun sırf stresten olmadığını söyledi.Zaten klomeni 3 ay kullanıyorum sonra başka tedaviye geçiyorum bu arada istersen ara verebilirsin dedi.Doktorumun önerisine göre biz ikinci aşama olan sperm sayımına başlicaz o yüzdende ara vermekte sakınca görmedik.Bakalım nasip herşey dua çok ama çok önemli..

Arkadaslar merhaba? Nasilsiniz? Bugun catlatma ignesinden sonra 15. Gunum. Suan icin hasta olmadim. 12. Gunde test yapmistim deger 2.30 cikmisti yani negatif:( hasta olmayi beklemekteyim ama bir yandanda ister istemez umutlaniyorum. Benim en kötü huyum cok stres yapmam. Geceleri uyumuyorum, yedigimden ictigimden tat almiyorum, hayat bana bos geliyor. Once ruhumu tedavi etmem gerekiyor galiba. Insallah Allah hepimizin yuzunu guldurur. Hakkimizda hayirlisi olsun kizlar, sizlerden guzel haberler aliriz insallah. Hepimiz icin dua ediyorum

elifgül öyle deme. bu uğraşlarımız bile ne kadar kıymetli. bunların sonucunda inş evladımız olursa onların değerini daha iyi biliriz daha iyi yetiştiririz. belki bu uğraşları onlara anlattığımız da onlar da bize daha çok değer verir her şerde vardır bi hayır :)

Geri