Çatlatma iğnesinden sonra en erken gebelik belirtileri neler melişler ya

Karbonat testine inanma ben kac kere yaptim :(( bikac keresinde kopurdu bende umitlendim ama sonrasi malum :( canim bence idrardaki asit oranina gore degisiyo asit fazlaysa o anda tepkimeye giriyo iste kopuruyo.

gerçekten mi :(:(:( beklemek düştü yine bize..oyyy oyyy.. adet olursam rahim filmi isticek doktor..çekilen var mı ? eu2 sen ne zamandır istiyorsun bebiş..Allah hepmize en kısa zamanda sağlıklı salih itaattkar evlatlar nasip etsin...

1.5 yillik evliyim. Evlengimizden beri istedik olmadi. Gecen ay gittim dr.a ilac tedavisine basladik. Sen peki ?

2 yılı geçtik bizde. ama 1.5 yıldır istiyoruz olmuyor.pko luyum eşiminde değerleri düşükmüş..doktorum değerleriniz aşılamaya çok uygun dedi ama önce çatlatma iğnesi deneyelim dedi..bu 3.doktorum ..aşılamayı da istemiyorum aslında ama bilmiyorum kafam çok karışık kötü ve zor bi psikoloji eu2 Allah yardımcımız olsun inşaallah:( duphaston kullandırttı ilk 2 doktorum 3.sü bu bi tedavi ilacı değil dedi direk çatlatma verdi vs vs...deney tahtası gibi hissediyorum kendimi bazen..eşime de proxceed plus ,zinco gibi ilaçlar verdi doktoru o da 6 aydır falan içiyor biraz arttı hız..beklemedeyiz şu an..hayırlısıyla nasip etsin Allah ...

Cok gecmis olsn canim :( esim gitmedi henuz. Adet olursam gidecek bu sefer.Allahİm bizede nasip eder insallah

sağol eu2 ..inşaallah nasib olacak hepimize hayırlısıyla morallerimizi yüksek tutalım ne kadar zor olsa da..gamze aydın canım vereyim ama geçersiz galiba dün akşam yaptım kabardı köpürdü,ama bugün yaptım dibe çöktü karbonat....yani galiba geçersiz bi test olabilir.idrarına 1 tatlı kaşığı kadar karbonat atıyosun hamileysen köpürüyormuş değilse çöküyomuş falan filan...dene istersen ama ben hep denerim dün ve bugün böyle olunca geçersiz olduğunu düşünüyorum artık

merhaba kızlar..bu benim ilk mesajım ama saınırım hep aynı derdi paylaşıyoruz. Ben 8 gün önce ikinci iğnemi yaptım.ilk ay klomen kullandım yumurtalığım yeterli büyümedi. İkinci ay klomenle birlikte yumurtalığım 20 mm ulaştı iğne yaptık ama olmadı. 3. ayda yine klomenle birlikte 18 mm ulaştı ve iğneyi yaptık.İğneden 12 saat sonra ilişki ve 36 saat sonra ikinci ilişkiyi gerçekleştirdik.Benim merak ettiğim şimdi mesela iğneden sonra kasık ağrılarım oldu son dünden beride çok belim ağrıyor çok idrara çıkıyorum idrarım koyu sarı ve akıntım var..bunlar hamilelikmi yoksa adet belirtilerimi ne olur bi cevap verirmisiniz çok çaresizim ve beklemek çok zor..

Merve öncelikle inşaallah tutmuştur ve Hayirlisiyla kavusursun bebegine en kisa zamanda. .Ama soyledigin seyleri her ay yasiyorum bel agrilar idrar rengi sık sık tualet ihtiyaci ..malesef ayirtetmek cok zor hamilelik mi adet belirtisi mi diye:(:( inşaallah senin icin hamilelik belirtisidir bunlar ..

Ne kadar zor ya kücücük umutlar bile sevindiriyo mervecim hic belli olmuyo canim birinci ignemde butun agrilari cektim ikinci ignemin 15. Günü bugün hic agrim yok bugün adet günüm ne adet belirtisi ne agri hicbisey yok dün test yaptim negatif kendini dinleme canim ne yapalim hayirlisi nasipte varsa olur insallah hepimizinde

Geri