E-okul Oy Oy

E-okul Oy Oy
okul oy e okul oylama Bu yeni sistem aslında gerçekten çok mantıklı ve güzel bir sistem... Ama öğrencisi çok olan branş öğretmenleri için tam bir facia hele de sene sonu... Notlar, performans görevleri, projeler, ders içi performans notları, yöneltme formları, davranış notları, öğrencilerin okudukları kitaplar (sayfa sayısına kadar tek tek)... Bütün bu saydıklarımı sisteme veri olarak giriyoruz. Diyorum ya mantıklı ve güzel. Ama ben bittim bittim :D Kollarım ve omuzlarım bilgisayarla bütünleşti artık. Allah'ım tatil gelsin ne olur :)

Okul öncesinde drama etkinliklerinin önemi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2018 de okullar ne zaman kapanacak? 2018 de okullar ne zaman kapanacak?
okullar ne zaman kapanıyor, okullar ne zaman tatil edilecek, okullar hangi tarihte kapanacak ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. 2017/2018 Eğitim ve öğretim yılı 18 Eylül pazartesi günü açılmıştı. 15 Tatilin ardından şimdide üç ay...
Bunları Biliyor musunuz ? 1
Lise ve okul hayatı Lise ve okul hayatı
Ben lise öğrencisiyim muhasebe finansman okuyan birisiyim. Okul hayatım nasıl geçer acaba. Birde Aslan burcu arkadaşım var erkek uyumluluğum ve uyumsuzluğum nedir acil geri dönüş yaparsanız sevinirim..., :)
Soru-Cevap 0
özel okulmu devlet okulumu karar veremedim özel okulmu devlet okulumu karar veremedim
kızım seneye okula başlayacak ve beni şimdiden yoğun bir telaş sardı. Her anne baba gibi bende çocuğum için en iyisini ve doğrusunu düşünmeye çalışıp ona göre karar vermeye çalışıyorum yakın çevremiz de nitelikli bir okul yok açıkcası temel...
Eğitim Şart 0
Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler Tuvalet kağıdı rulosundan yapılan sanatsal etkinlikler
Tuvalet kağıdı kullanılmayan ev yoktur. Kağıt bitince rulosunu çöpe atarız değil mi? Peki bir tuvalet kağıdı rulosundan neler yapılabileceğini biliyormuydunuz? Günümüz de insanların birçoğu oldukça çevreye duyarlı oldukları için çoğu...
Genel Hobiler 0
Okul öncesinde drama etkinliklerinin önemi Okul öncesinde drama etkinliklerinin önemi
Okulöncesi dönem pek çok öğrenci için farkındalık dönemidir. Öğrenciler pek çok açıdan fayda elde edebilecekleri çalışmalar gerçekleştirmeyi ilk bu ortamda öğrenirler. Özellikle sosyallik açısından dram etkinliklerinin öğrencilerin dünyasında...
Egitim 0