emla krem kullanıcı yorum

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında dilek86 tarafından paylaşıldı.

1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende kullandım ama tam kökleri uyusmadı yani yüzeysel bi uyusukluktu anlamadım yaa :S

4. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yarın alıyorum bakalım:)
    teşekkürler:)

5. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

merhaba arkadaşlar bende burada emla kremi duydum ve saglık ocağından yazdırdım ancak bugun eczaneye gittim ssk nın bunu karşılamadığını söyledi:S acaba aranızda yakın zamanda doktora yazdırıp alan var mı bu kremi

7. melek05

melek05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende burada gördüm bu kremi ve dün gidip sağlık ocağına yazdırdım ama akşam eczaneden almaya gittiğimde bu kremi ssk karşılamıyor dedi :S acaba aranızda yakın zamanda yazdırıp almış olan varmı bu kremi ben neden alamadım :(

8. Misafir Melek

öncelikle mrb ben şimdi emla kremi kullandım umarım çok iyi bi sonuç alrım bu arada ben bişey belirtmek istedim bu emla kremi sigorta karşılamıyo dün aldım ve28,80 kuruşa aldım.bu bilgimi sizinle paylaşmak istedim.1 buçuk saat sonra eğer iyi sonuç alırsam size geri dönücem bu arada tüylerin uzunlukları önemli mi

9. Misafir Melek

Yasel

LÜTFEN KREMİ KULLANMADAN BENİ OKUYUN..merhaba kızlar ben emla kremını kullnan biri olarak sizlere önerım var,ben 2 kez kullandım ama doktorum kullanmamı tavsiye etmedı kullandıgınız bölge bır kac kullanım dan sonra hissıyatını kaybedıyormus..bır kac vaka görülümş böyle bikini bölgesını artık hissetmeyen hastlar görülümş..kullanılan bölgeye hıs duymamaya baslamıslar..ben artık kullanmıyorum

Son düzenleme: 30 Mayıs 2010
  10. _RAFLASYA_

_RAFLASYA_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben de kullandım lazer epilasyon yaptırıyorum ben lazer epilasyona gıtmeden 2 satt önce surun hç acı hıssetmıyorsunuz genıtal bölge içinn acısızzz :)

11. _RAFLASYA_

_RAFLASYA_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 2 saat önceden surr daha etkılı olurr :)

12. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    aman kızlar
    bu kreme hiç gerek yok
    ben sir ağda yaptırıyorum
    hiç acımıyor
    yan etkisi oldukça fazla
    yapmayın lütfen
    azcık dişinizi sıkın
    doğum yaparken napcanız:D

13. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar citten yan etkisi çok kötü bence en iyisi karınca yumurtası kremi hiçbir yan etkiside yok.. padişah hanımlarının kullandığı bir yöntem.ben kullandım çokta rahatladım.ama orjinalini alın

14. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    emlayı denıcemm :))) acıya dayanamıyorum

15. Misafir NES

Misafir NES Forum Okuru

Dikkat

Arkadaşlar emla kremi ssk karşılamıyo artık. Ayrıca cinselliği öldürüyo diye doktordan bilgi aldım oyüzden kullanma taraftarı değilim

emla krem kullanıcı yorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. krem karamel

krem karamel

Malzemeler 2 ÇAY KAŞIĞI VANİLYA 8 ADET YUMURTA 1-1,5 BARDAK ŞEKER 1 LT. SÜT Yapılışı BİR KABA YARIM BARDAK TOZ ŞEKER KOYUP, HAFİF ATEŞTE YAKMADAN ERİTİN.15 DK. SONRA KEHRİBAR KIRMIZISI BİR RENK ALINCA ŞEKERİN YARISI MİKTARINDA SU İLAVE EDİP,BİR TAŞIM KAYNATIN. YAPTIĞINIZ BU KARAMELİ, KREM-KARAMEL KALIBININ DİBİNE BOŞALTIN. BİR TENCEREYE 1 BARDAK TOZ ŞEKER, 3 BÜTÜN YUMURTA VE 5 YUMURTA...
  2. Krem Şokola

Krem Şokola

MALZEMELER 500 gr. süt 150 gr. toz şeker 50 gr. un 25 gr. kakao 1 Paket vanilin 1 Adet yumurta 25 gr. çikolata HAZIRLANISI Sütü ateşe koyun, içine şekerin yarısını ekleyerek karıştırın. Başka bir kabın içine, şekerin kalan kısmını ve yumurtayı koyarak çırpınız. Un, kakao ve diğer malzemeleri ilave ediniz ve sütün bir miktarını koyarak çözdürünüz. Sütün kalan kısmını ilave ettikten...
  3. Kızlarr emla epılasyon kremi

Kızlarr emla epılasyon kremi

epılasyon emla epilasyon emla epilasyon kremi kremi slmkızlar duydum kı acısısz epılasyon varmıss ahh sırf acıdıgı ıcın jıletle alıyordum neysee duydum ve aldım eskıden ssk karsılıyomus artık karsılamıyor neyse canım acımasında :D 28 tl verdım yarın bı aksılık cıkmassa denıcem deneyenınız varmııı ?
  4. Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Arkadaşlarım bu EMLA diyer bir krem var kullanmışsınız dır diy e soruyorum bunu ağda öncesi sürdüğünüz zaman acı olumuyor diye söylüyorlar. Kullananlardan kullanım ile ilgili bilgi vermesini rica ediyorum ya teşekkürler. Bende kulanmak istiyorum ama güvenemiyorum ne diyorsunuz ?
  5. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...

Sayfayı Paylaş