gebe

emla krem kullanıcı yorum

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında dilek86 tarafından paylaşıldı.

1. Buse44

Buse44 Forum Okuru

Epilasyona gitmek isteyen çoğu insanın ortak korkulu rüyası doğal olarak acıma olup olmayacağıdır. Kadınlar kendi aralarında dahi sürekli bu konu üzerinde yorum yaparlar. Ben doktor olan kuzenimin tavsiyesi ile emla kremi keşfettim. Kesinlikle çok işe yarayan bir mucizevi krem. Sir yaptırdığım dönemlerde, güzellik salonuna gitmeden 45 dakika önce bu kremi tüy problemi olan bölgeme sürerek uyuşmasını bekliyordum.

Çalışan işleme başladığında kesinlikle hiçbir acı duymadan, sorun yaşamadan kısa sürede bu sıkıntıyı çözüyordum. Daha sonra lazer epilasyonunda da aynı uygulamayı yaptım ve kesinlikle işe yaradı. Bunu sıkıntıyı yaşayan ama çare bulamayan çevremdeki çok insana da yan etkisi asla olmadığı için tavsiye ettim.

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Tüm ilaçlar gibi emlanında yan etkileri var .Bu yüzden küçük işlemlerde emla kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.Emlanın yan etkileri ödem,deride kızarıklık,deride yanma ,deride kaşınma olabilir. Ayrıca deri rengini maviye çevirebilir. Emla kullanmadan önce derinizin üzerinde küçük bir test yapmanız ilaca karşı allerji olup olmadığınızı belirleyebilir.

emla krem kullanıcı yorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlarr emla epılasyon kremi

Kızlarr emla epılasyon kremi

epılasyon emla epilasyon emla epilasyon kremi kremi slmkızlar duydum kı acısısz epılasyon varmıss ahh sırf acıdıgı ıcın jıletle alıyordum neysee duydum ve aldım eskıden ssk karsılıyomus artık karsılamıyor neyse canım acımasında :D 28 tl verdım yarın bı aksılık cıkmassa denıcem deneyenınız varmııı ?
  2. Minoksidil Kullanıcı Yorumları

Minoksidil Kullanıcı Yorumları

minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve dahası burada arkadaşlar Günümüzde saç dökülmelerine karşı, etkili çözüm yapan bir çok ürün var Melek'lerim. Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi diğer ürünleridir arkadaşlarım. Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, tüm saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora...
  3. Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Emla krem kullananlar bilgi lütfen

Arkadaşlarım bu EMLA diyer bir krem var kullanmışsınız dır diy e soruyorum bunu ağda öncesi sürdüğünüz zaman acı olumuyor diye söylüyorlar. Kullananlardan kullanım ile ilgili bilgi vermesini rica ediyorum ya teşekkürler. Bende kulanmak istiyorum ama güvenemiyorum ne diyorsunuz ?
  4. Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

Emla krem nedir?Emla krem nerelerde kullanılır?

bu konu;emla krem nedir,emla krem zararlımıdır hakkında bilgiler vermektedir Emla kremi bilmeyen hatun yoktur diye düşünüyorum.Özelliklede lazer epilasyona giden bayanlar bu kremi çok iyi bilir.Emla krem anlayacağınız dilden söylemek gerekirse,lokal anesteziktir.Sürülen bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.. Rahmetli dayıcım böbrek hastasıydı ve diyalize gitmeden önce bu kremi...
  5. Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo avatar yükleme sorunu avatar yüklenmiyor ? Kullanımının yanı sıra getirdiği yeni yeniliklerle artık forum siteleri mybb ve benzeri forum scriptlerinden inanılmaz derecede dönüş var xenforo scriptine. Özellikle işlemler baya bi sancılı oluyor bunu sizlere belirteyim arkadaşlarım. Sizler herşeyi tamamladığınız halde avatar yüklemeye çalışıyorsunuz ve avatarı yükleyip boş resim...

Sayfayı Paylaş