emla krem kullanıcı yorum

ben 15 yaşındayım bu kremi kullanmam doğru olurmu fakat ihtiyacım var doktoroda gidemiyorum utancımdan ve kremin fiyatı ne kadar ? reçetesiz alına bilirmi?

Tabi alabilirsin ben daha dün aldım ama fiatı biraz pahalı söylenen yorumların hepsi olumlu olunca dayanamadım aldım şimdide denicem fiatı 55 tl

bende daha yeni kullanıcam acaba nasıl bir etkisi olucak :)

Epilasyona gitmek isteyen çoğu insanın ortak korkulu rüyası doğal olarak acıma olup olmayacağıdır. Kadınlar kendi aralarında dahi sürekli bu konu üzerinde yorum yaparlar. Ben doktor olan kuzenimin tavsiyesi ile emla kremi keşfettim. Kesinlikle çok işe yarayan bir mucizevi krem. Sir yaptırdığım dönemlerde, güzellik salonuna gitmeden 45 dakika önce bu kremi tüy problemi olan bölgeme sürerek uyuşmasını bekliyordum.

Çalışan işleme başladığında kesinlikle hiçbir acı duymadan, sorun yaşamadan kısa sürede bu sıkıntıyı çözüyordum. Daha sonra lazer epilasyonunda da aynı uygulamayı yaptım ve kesinlikle işe yaradı. Bunu sıkıntıyı yaşayan ama çare bulamayan çevremdeki çok insana da yan etkisi asla olmadığı için tavsiye ettim.

Tüm ilaçlar gibi emlanında yan etkileri var .Bu yüzden küçük işlemlerde emla kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.Emlanın yan etkileri ödem,deride kızarıklık,deride yanma ,deride kaşınma olabilir. Ayrıca deri rengini maviye çevirebilir. Emla kullanmadan önce derinizin üzerinde küçük bir test yapmanız ilaca karşı allerji olup olmadığınızı belirleyebilir.

ben iliskiden korkan yaklasmayan biriydim emla kullandim birak aciyi hisstemeyi yerininhissetmiyorum gercekten parasinin hakkini veriyo emla sayesinde iliski korkumu yendim hemde hic aci hissetmeden oneririm

Moderatör tarafında düzenlendi:
ters iliskiden korkan biriyken kacarken ben emla sayesinde ters iliski korkumu yendim hemde acisiz bisekilde denildigi gibi yan etkisi yok tavsiye ediyorum ve artik ters iliskiye girebiliyorum korkusuzca

ters iliskiden korkan biriyken kacarken ben emla sayesinde ters iliski korkumu yendim hemde acisiz bisekilde denildigi gibi yan etkisi yok tavsiye ediyorum ve artik ters iliskiye girebiliyorum korkusuzca

Ters ilişki içinde emla kullananı ilk defa gördüm .Şimdi canınız acımıyor ama ilerde çok acıycak. Bağırsağınız çatlayabilir,dışkı kaçırabilirsiniz , kronik kabızlık olabilir,gaz kaçırma , ağrılı dışkılama. Sağlık açısından bu ilişkinin bayağı zararı var.

Geri