Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Yumurta ve yumurtlama kalitesini arttırıyor. Hiç yumurtlamayanı yumurtlatıyor. Bu şekilde ne gün yumurtladığını ve hangi gün ilişki gerektiğini de net biliyorsun. Ama kullanıyorsun diye hamile kalacaksın diye bir kesinlik yok. Bir kaç sefer kullanıp da sonuç alamayan var. Bakalım ben de kullandım işte bu ay. Haftaya belli olacak ak koyun kara koyun :)

Bana cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler. Vallahi bu site ilaç gibi geldi. Başka kimseyle konuştuklarım bana gerçekçi gelmiyor.

Ben de bu site sayesinde klomeni ilk defa duydum. Peki ama ne zaman tavsiye ediliyor. Kafa göre kullanmiyorsunuz dimi? Hap mi igne mi? Nasil uygulaniyor? sadece catlatma ignesi diye bisii duymustum bu o mu yoksa?

günaydıııııııııııın arkadaşlarım:)

kan testi de yaptırdım!!!::)))
HA---Mİİİİ--LE--YİMMMM:)))):second:
şirinecim seni de çok tebrik ederim:)
allah hayılısıyle elimize de almak nasip etsin:)
cumartesi de doktora gidicez inşallah her şey yolundadır ve bi problem yoktur:)

en kısa zamanda darısı innnşşşaallllah size ve isteyen her keze..
bu çok acayip bi duyguymuş.. hala inanamıyorum.

tebrik ederim karaçingene.... darısı bizim başımıza...
arkadaşlar bişey sorcam..siteden takip ederek gittim bügün eczaneden folik asit aldım... folbiol markası... bilen varmı... folik plus daha mı iyi oluyor...

sanmiyorum icinde folik asit olmasi önemli olan, folik plus ta arti demir ve kalsiyum var . ama önemli olan folik asit o yüzden bence fark etmez hepsi aynidir.

Yumurta ve yumurtlama kalitesini arttırıyor. Hiç yumurtlamayanı yumurtlatıyor. Bu şekilde ne gün yumurtladığını ve hangi gün ilişki gerektiğini de net biliyorsun. Ama kullanıyorsun diye hamile kalacaksın diye bir kesinlik yok. Bir kaç sefer kullanıp da sonuç alamayan var. Bakalım ben de kullandım işte bu ay. Haftaya belli olacak ak koyun kara koyun :)

Bana cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler. Vallahi bu site ilaç gibi geldi. Başka kimseyle konuştuklarım bana gerçekçi gelmiyor.
Teşekkür ederim moli verdiğin bilgiler için.Bende bu ay yine olmazsa yeniden doktora gidecem ve bu ilaçtan bahsedeceğim.1.5 yıl içinde 3 kere doktora gittim herşey normal çıktı.Ama bu kadar uzun süre olmamasının mutlaka bir sebebi olmalı.Haftaya güzel haberler bekliyoruz senden o zaman benim daha 10 günüm var.

günaydıııııııııııın arkadaşlarım:)

kan testi de yaptırdım!!!::)))
HA---Mİİİİ--LE--YİMMMM:)))):second:
şirinecim seni de çok tebrik ederim:)
allah hayılısıyle elimize de almak nasip etsin:)
cumartesi de doktora gidicez inşallah her şey yolundadır ve bi problem yoktur:)

en kısa zamanda darısı innnşşşaallllah size ve isteyen her keze..
bu çok acayip bi duyguymuş.. hala inanamıyorum.

tebrikler arkadşım allah analı babalı buyutsun çok sevındım valla.

tebrik ederim karaçingene.... darısı bizim başımıza...
arkadaşlar bişey sorcam..siteden takip ederek gittim bügün eczaneden folik asit aldım... folbiol markası... bilen varmı... folik plus daha mı iyi oluyor...

canım hepsı aynı işi görüyör doktor bana folbiol vermısben içiyorum ondan ama hepsı aynı

Merhabalar kızlar ben yeni katıldım aranıza ben 3ay once bi düsük yaptım ve bu yum döneminde tekrar korunmayı bıraktık ve sımdi 1haftadır belimde agrı hıssediorum geceleri uyuyamıorum ve kasıklarımda bazen agrılar gürüo bide nadir olarak midem bulanıo hamilemiyim bilemiorum dier gebelimdede bunlar oldu ama gogüslerimdede agrı sıslık vardı simdi yok
test yaptım negatıf adet olmam gerekıodu olmadım

Merhabalar kızlar ben yeni katıldım aranıza ben 3ay once bi düsük yaptım ve bu yum döneminde tekrar korunmayı bıraktık ve sımdi 1haftadır belimde agrı hıssediorum geceleri uyuyamıorum ve kasıklarımda bazen agrılar gürüo bide nadir olarak midem bulanıo hamilemiyim bilemiorum dier gebelimdede bunlar oldu ama gogüslerimdede agrı sıslık vardı simdi yok
test yaptım negatıf adet olmam gerekıodu olmadım

merhaba hosgeldin subu,

bence 10 gün daha bekle sonra tekrar bi test yaparsin. Bazen gec yumurtlama oldugundan adet gecikse de testlerde cikmayabiliyormus.
cnm bize hayirli haberler verirsin insallah..

(yani adetin kac gün gecikti yazmamissin ama ben henüz bugün gecikti diye düsünerek öyle yazdim ;)

Son düzenleme:

merhaba meleklerim nasılsınız. bende bu aralar işte çok yoğun olduğum için giremiyorum ama siteyi çok özlemişim ve kaldığım yerden okudum birer birer selvicim şirinem ve karaçingenem sizleri tebrik ediyorum Allah sizlerin kucaklarınıza almayı nasip etsin tabi biz bekleyenlerede güzel haberler almayı nasip etsin ve bir an önce olsun. ben evleneli 7 ay olucak eşim önceden konuşma geçtiği zaman erken derdi artık olsun bi tane koştursun şuralarda felan diyor ve buda beni çok etkiliyor inşallah olur en yakın zamanda benimde bir kaç gün var reglimin bitmesine bitsin çalışmalara devam edicez bu ayda sonuç hüsrana uğramaz inşallah...sizleri seviyorum meleklerimmmmm:)

Geri