Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

arkadaşlar merhaba.. ya bende hamilelik belirtileri var derken adetimde iki gün geçtikten sonra hafif hafif lekelenmem oldu ve 2 gün sürdü.. sonra normal kanama ve çok fazla ağrım oldu.. fakat kanamam normale göre biraz daha az geldi ve 2 gün sürdü ve bugün çok az geldi.. normalde adetimin 3 günü çok kanamam olur sonraki 3 gün az olurdum.. sonrada sadece az az kahverengi lekelenme oldu.. ya kortum sizce bu ne olabilir...

hala boğazımda çok fazla kuruluk ve kasığımdada ağrı var.. normalda ilk gün ağrım olurdu.. şimdi hafif hafif ve sıcak bir ağrı ağrı vede hafif iğnelenmeler var.. midem sürekli ekşime var iki haftayı geçti...

adetimden önce ve günüm geçtikten hemen sonra test yapmıştım negatif çıkmıştı. sizce kötü birşey olabilirmi
gecen ay bende tüm belirtileri hissettim ve öncekilerden farklı bir regli dönemi geçirdim yani senin gibi bende senin gibi düşündüm acaba kötü bişeylermi yaşıyorum acaba bebekmi düşürdüm die fakat psikolojik şu an yine regli dönemindeyim normal seyrinde devam ediyo

slm kizlar bol bebeli sohbetler diliyorum kizlar gercekten insan acba derken kendini hamile saniyor bende son 3 aydir kendimi hep hamile saniyorum canlarim en guzeli heriflerede dememek beklesinler regli gunumuz 2 hafta gecesiye kadar kimse bilmesi sanki nazar oluyoruz supe oldumu hemen regli geliyor bende sizdenim valla her ay belirti yasiyorum ama sonuc regli bu 4 aydayiz bakalim nasip rabbim isterse.

başakçım vardır bi hikmet cnm Rabbimin izniyle o en doğru zamanı bilir bizim için.yeterki biz sabırla ve güzel düşünerek beklemesini bilelim.hepimiz o güzel duyguyu hayırlı bi şekilde yaşarız inş cnm.

hazalcım bizimde 3.ayımız demnemelerde ama inş hayırlısı olsun cnm hepimiz birbirimize duamızı edelim RAbbim en hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin.bende bu gün fakültemden mezun oldum şükür artık bebişimi daha rahat düşünebilirim inş.hepimiiz için hayırlı cnm

hazalcım bizimde 3.ayımız demnemelerde ama inş hayırlısı olsun cnm hepimiz birbirimize duamızı edelim RAbbim en hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin.bende bu gün fakültemden mezun oldum şükür artık bebişimi daha rahat düşünebilirim inş.hepimiiz için hayırlı cnm
demek okuyodun canim tebrik ederim okuluda bitirdin oh ne guzel evde bebisi bekle bende calisiyorum canim cok ozruma gidiyor calismak bi de bebisi bekleyip de sonuc alamamak cok zor sen hangi yontemle korunuyodun canim

ya kızlar benim belim ve yumurtalıklarım agrıor ben hamileym sandım ama kan testinde cıkmadı ama belimin agrısı kesin bunla ilgili ne oluo benim yumurtalıklarımda sizce

ya kızlar benim belim ve yumurtalıklarım agrıor ben hamileym sandım ama kan testinde cıkmadı ama belimin agrısı kesin bunla ilgili ne oluo benim yumurtalıklarımda sizce

günaydın subucum belin ve yumurtalıkların ağrıyosa reglı olacaksın,gebelıkte yumurtalık agrımıyo kasıklarda tek taraflı ve bazen çıft taraflı agrılar oluyor,yinede sen biraz daha bekle derım ,işallah hamılesındır dualarım senınle ve burdakı tum bebek ısteyen arkadaslarımla:nazar:

Herkeze merhaba.Bugün yoğun bir gündü.hiç hamilelik aklıma gelmedi.Yani kendimi dinlemeye hiç vaktim olmadı.ve Hiç bir hamilelik belirtisi hissetmedim bugün.Ne kasık batması kaldı ne halsizlik ne bel ağrısı.Üzüldüm tabi sanırım hepsi pskolojikmiş.Ama hayalkırıklığına inanın gücüm kalmadı.Haftaya pazar herşey belli olacak.Hayırlısı tabi ama artık olumlu olsun nooluurrrrr....

bayanlar bayanlar!
haftasonu oldu kimsenin sesi cikmiyor? unuttunuz demi? kafalar dagildi! süper walla. dagitin zaten, takmayin hic bir seyi.
herkese selamlar, öpüldünüs!

Geri