Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

bencede yağmurum annesi biraz daha sabret bakalım..güzel haberlerini alırız insallah...
fatoşş hoşgeldin tatilin güzel geçmiştir umarım..dediğiin gibi herksde başka başka bu belirtiler..adetime daha çok varken böyle şiş sızlayan göğüslerle dolaşmak canımı yakıyor..her ay böle..bu sefer geçen aylardaki gibi değiilim meşgalelerim var daha az düşünüyorumm hayırlısıııı

Fatoşş hoşgeldin canım.Geçmiş olsun.Umarım ciddi bişi değildir.eyşan bahsettiğin sızlayan göğüsler bende de var.Dokunamıyorum.Belki bu ay....ne dersin.))))

kan testi yaptıdım ve negatıf adet olmam gereken günde yaptırdım fsh yüksek tedirgin olduum konu bu

bencede yağmurum annesi biraz daha sabret bakalım..güzel haberlerini alırız insallah...
fatoşş hoşgeldin tatilin güzel geçmiştir umarım..dediğiin gibi herksde başka başka bu belirtiler..adetime daha çok varken böyle şiş sızlayan göğüslerle dolaşmak canımı yakıyor..her ay böle..bu sefer geçen aylardaki gibi değiilim meşgalelerim var daha az düşünüyorumm hayırlısıııı

hoşbulduk canım tabiki herşeyde vardır bi hayır zor göğüslerinin bu kadar şiş ve sızlar olması allah kolaylık versinnn umarım bu ay bir başkadır ne dersin?

Fatoşş hoşgeldin canım.Geçmiş olsun.Umarım ciddi bişi değildir.eyşan bahsettiğin sızlayan göğüsler bende de var.Dokunamıyorum.Belki bu ay....ne dersin.))))

sağol canım hoşbuldukkk umarımm değildir bakalım sorucam doktoruma ne dicek?belkide bu ay geçekten hamişsinizdir kızlarrrr neden olmasınnnn hadi bakalım hayırlısı kızlarrrrr?

slm arkadaslar aramiza yeni katilan arkadaslarimada hsg diyorum benim bi sorum var arkadaslar insallah bilginiz vardir ve yardimci olursunuz kizlar ben iliski oncesi ve sonrasi vajina temizlekmek amaciyla vajina sampuani ve koku kullaniyorum hisyen icin ama bu kullandigim seyleri aydir birakmamistim yani bebege karar verdik ve kullanmayada devam ettim ama bu ay esim o seyleri hamile kalasiya kadar kullanmami istemedi sizcede hamile kalmayi engellermi

ya arkadaşlar her ay böyle şiş göğüslerle dolaşıp sonrasında adet olduğum için mahal vermiyorum açıkçası..diyorumya adetim bittikten bi kaç gün sonra hemen şişerler benim memeler çok komik ya:)başka bi sebeptende değil meme ultrasonu falan çekilmiştim zamanında..

slm arkadaslar aramiza yeni katilan arkadaslarimada hsg diyorum benim bi sorum var arkadaslar insallah bilginiz vardir ve yardimci olursunuz kizlar ben iliski oncesi ve sonrasi vajina temizlekmek amaciyla vajina sampuani ve koku kullaniyorum hisyen icin ama bu kullandigim seyleri aydir birakmamistim yani bebege karar verdik ve kullanmayada devam ettim ama bu ay esim o seyleri hamile kalasiya kadar kullanmami istemedi sizcede hamile kalmayi engellermi
canım hamile kalmaya engelmi değilmi bilmiyorum ama normal şartlarda kullandığın o şeyler doğru değil zaten vajina kendi kendini temizleyebilen bir organ böyle ürünleri hemde illişki öncesi ve sonrası kullanmak oranın doğal florasını bozup enfeksiyonlara karşı daha dirençsiz hale getirebiliyor..

Geri