Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaşlar merhaba bende sitenize yeni üye oldum bende her ay hamileyim sanıyorum ama sonuç hüsran 20 kasımda son adetim gerçekleşti ama sonrasında çok garipleştim mide bulantım var yoğun el ve ayaklarda uyuşma oluyo arada çok uyuyorum hep yorgunum kasıklarımda sancılar var karnım içinde de yoğun bir hareketlilik oldu 1 hafta önce :) ama anlam veremiyorum test yaptım yok çıktı zaten bu kadar erken sonuç beklemiyordum sizin bana öneriniz ne olur bide malum nine yöntemi vardı onuda çok anlyamadım yapan arkadaşlar lütfen yazsınlar vajinaya ilk giriştemi hisediliyo o çoçuk yatağı daha ilerdemi lütfen yazın bu 1 hafta beklemekle geçmezzz :(

Eysancım benimde yazıma bir yanıt gelmedi ama ben testimin sonucunu aldım ve hamileyim benim ilk belirtilerim aşırı mide bulantısı sırta ve kasıklarımda ağrı bacağımda ve kolumda ağrılar baş dönmesi olarak belirdi allah herkeze nasip etsin bu mutluluğu

merhaba derencim bende test yaptirdim veeeee hamileyim senin adina cok sevindim.insallah saglikli sihatli kollarimiza almakta nasip olur.

merhaba derencim bende test yaptirdim veeeee hamileyim senin adina cok sevindim.insallah saglikli sihatli kollarimiza almakta nasip olur.
gözünaydın canım allahım saglıkla kucagına almayı nasıp eder ınsallah.bı aksılık olmazsa hemen hemen aynı zamanda dogum yapıcaz demektır.darısı olmayanların basına en kısa zamanda ınsallah

bırde eysancım bısey sorcam. karnında ve kasıklarında agrın varmı?cok agrı var bende ve bır haftadır okadar canımı yaktıkı anlatamam..ınsallah en kısa sürede gecer yoksa kafayı yıyecem:)

guzelim karnimda kasiklarimda ve sirtimda agri var hemde pek cok en kotusude ani hareketlerde kasiklarimda kiramp oluyor daha once bir dusuk yaptim buda beni cok korkutuyor dikkat etmeye calisiyorum ama bakalim

Son düzenleme:
ben tüp bebek yaptırdım eğer kismetse ilk çocuğum olacak dün 14. günümdü kan testi yaptırdım 10.68 çıktı.dktrm hamilesin ama 48 saat sonra tekrar test yaptır,sonuç iyi olursa 10 gün sürece 2 günde bir test yaptıracakmışım.ya kötü çıkarsa ne olur bilen varmı.pazar günü rahat oturamıyordum nefes bile zor alıyordum.belimde, kasıklarımda,sırtımda ağrılar vardı.sabah ve gün boyu midemde kazınma hissi vardı.baş ağrısı baş dönmem vardı.pazar günü hissediyordum sanki şimdi ise içim bomboş sanki morelim çok bozuk arkadaşlar benm durumumda olanlar varmı ne olur bana yardım edin.çok üzgünüm morelim çok bozuk durmadan ağlıyorum:ang:

kızlar ben su kocakarı yöntemini bulamadım burda nasıl yapıldığını biliorm ama ilk hemen parmağı sokuncmı değiyor yanlarda bişi yoksa birazda ilerde mi değmemesi gerekiyor bunu anlayamdım sahsen

selamlar aranıza yeni katıldım öncelikle şunu belirteeyim ben 5 ay önce 3 aylık bebişimi kaybetttim.öldü kürtajla almak zorunda kaldılar bebişimi:(bunda 3 sene önce ise 2 aylık bebişimi düşürdüm.bu 3 aylık hamişliğim sırasında adet olmadan önce bel ağrısı,göğüslerde şişme adet yakınlaştıkça dokunamayacak kadar acıma.ve hafif mide bulanntısı.acıkma.bunları yaşadım paylaşmak istedimm.yine hamiş olmak istiyorum adetime 13 gün var ama aynı dedıklerımı yıne yasıyoum göğüslerim bukadar erken şişmezdi ve bel ağrım var acaba hamişmiyimdir:)

eyşancım bende yeni katıldım buraya benimde aynı seuler oluyor göğüslerim şişti ve bel agrısı var 3 aylık bi hamişlik durumu yasadım sonra kaybettım.ama hamişligim olmadanda anı belırtıler vardı.kendıne dıkkat et bence hamiş olabılırsın.bende şüphelenıyorum allah gönlumuze göre versınn rabbımmmmm:)

Geri