Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Allahin sizede en kisa zamanda nasip etsin insallahhhh :) bizim kucuk kiz cok duanizi bekliyor teyzeleri
maşallah annesi rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin. Rabbim bebeğine de sana da sıkıntı göstermesin inşallah. Ben seni tanımıyorum ama bizim için yürekten dua ettiğini biliyorum Allah senden razı olsun. Evladın hayırlı evlat olsun inşallah.

Selamun aleykum kzlar naslsnz uzun zamandr gremedm szlerde grmemssnz neden boyle oldu neler yapyosnz elfdam nldu tup bebek durumun ne durumdasn .bende hastalkti falan ugrastm 2ay adet olmadm dltra gttm ymurta tembelligim kesnlesti adet sokturucu vermsti cok sukur ilac kullanmadan adet oldum bal tarcin corek otu karsmna basladm bu sabah artk herseyn hayrlsi kzlar
Slm aleykum hanimlar herkese. Yarın dr à gidicem. Kontrol için. Dr neye karar verecek hiç bir fikrim yok ne yazikki. Benim için dua edermisiniz kizlar ?

Kizlar canlarim uzun sure giremedim.. nasilsiniz iyimisiniz bebis bekeleyenler varmi yeni? Elfidam sen tup bebeke basladinmi?
Durumlafinizi cok merak ettim..
Bana gelince azonce anlattim gibi 20. Jafta ultrasyonda bebege giden kordonlairn 2 tane oldugunj ogrendim.. 100 anne 1 olan durummus..
Ama cok sukur bebisim saglikli.. cookm dua edin kizlar dualariniza cok ihtiyacim var.. Rabbim en kisa zamanda sizede nasip etsin etsinki hamis sohbetleri yapalim insallahhh..teyzeleri biz biraz buyuduk size resmini koycam ins.. Rabbim kimseyi kimseye bakitmasin. Koyuyorum diye kizmayin sizinde gormek isticenizi dusundugum icin ama herzamanki duam bana 1 veren Rabbim size cifter cifter versin insallah.. durumlaenizdan haberdar edin cok cok opdumm canlarim benim
Slm aleykum mc cim, oncelikle hiç Korkma, bebegin saglikla dogacak insaallah .
Ben henüz tup tedavisine baslamadim .Yarin rdv var , kismetse dr hersey yolunda gorunurse tup tedavisini baslatacak . Hayirlisi insaallah ,benim için dua edermisiniz kizlar ?

Kzlar buraya artk neden grmyosnz iyicene bos kaldi onceden knsr dertlesrdk smdi hc brinz yoksnz artk tadida kalmadi yani nyse bende grmeyecegm fazla hepnz hakknzi helal edin hamis haberi alrsak mutlu olurz hepnz aeolun hosacakaln
Canim benim, yazicak bisey kalmayinca malesef artik heves de kalmiyor yazmak için. Aylardir bekliyorum, ne yazayim. Olumlu gelismeler oldugunda ilk sizinle paylasicam insaallah.

Kzlar buraya artk neden grmyosnz iyicene bos kaldi onceden knsr dertlesrdk smdi hc brinz yoksnz artk tadida kalmadi yani nyse bende grmeyecegm fazla hepnz hakknzi helal edin hamis haberi alrsak mutlu olurz hepnz aeolun hosacakaln
haklısın canım aslında girmiyo değiliz ama hep aynı şeyler olduğu için yani klomen iğne ovulasyon takibi ve adet... kısır döngü gibi sürüyo... dediğin gibi inşallah hamiş haberlerini alabiliriz

aleyküm selam canım inşallah hakkında hayırlısı olur haberdar et bizi..
O kadar üzgünum ki anlatamam. Bu adet donemimde geç kalindi dedi doktorum, bugün yedinci günümdu ve ikinci günü en geç doktoru gormem gerekirmus. Rdv yu da veren kendileri. Geç artik diyen yine kendileri. Bidahaki adet doneminde gel dedi, ramazan var dedim. Ondan sonraki ay da, bizim laburatuar tatilde olacak dedi. Bu sebeble agustos à rdv verdi. Agustos basinda gidicem, kismetse, hersey yolunda giderse tup tedavisine basliycaz. Yani dr oyle dédi. Ama artik benim bunlara guvenim kalmadi. Morelim sifir. Dr dan ciktim arabama geldim. Yarim saat agladim. Kendimi cok aciz ve caresiz hissediyorum. Gucum tukeniyor artik. Dayanamiyorum. Beklemek çok zor geliyor. Gucsuzum.

Geri