evlilik yildönümü :(

canim benim eyer ki gelinliyin evdeyse onu gelinliyinle karsila.birlikde yasamaya basladiginiz ilk gunu hatirlat .o zaman her sey ilk gunku heyecanla ve guzel gecer.o da unutmaz ama unutmus olsa bile sana caktirmadan telafi etmeye bakar.ne sen uzulursun ne o mahcup olur

onu ilkinde yapmistim bu 5 olcak unica.... ama biz cok badire atlattik o yüzden böyle... esimle cizgiden döndük ve deneme asamasindayiz o durum icin soruyorum :uhu: saol yinede tavsiyene :D:D

canim 5 sene birlikde gecirmissiniz.cizgiden donmussunuz.sen bir seyi aklinda tut erkekler bebek kimidir.biz onlara ne oretirsek onlar da oyle davranir.ona bu yildonumunde onun senin icin kiymetli oldugunu gostermeye calis o zaman.5 sene icinde guzel gecen gunlerinizi hatirlat.ama lafla diyil.resimlerle mesela.evin her tarafina mutlu oldugunuz gunlerin resimlerini as.bir birinize hediye etdiyiniz ozel hediyeleri goz onune koy.bunun gibi seyler yap.bir az sevindir bir az duyqulandir.yemek falanla ugrasma.bas basa hatiralarla dolu gece kecirmeye bak.sevdiyi tatli varsa onu yap.afrodiziak etkisi yapar.iciyosa sarap ac.hic kotu hatira olacak seylerden konusma ve 5 ci senenizi tarihe yazmaya bak.televizyonun kumandasini bir tarafa kaldir.romantik ve ya anisi olan bir filmi hazirda koy.birlikde izleyin.
aklima baska bir sey gelirse mutlaka yazarim

bence hiiç bişe yapma d.gnü daha özeldir onda öyle yaptıysa bunu hatırlamaz bile. en azından ümitlenmemiş olursun boşuna
bence evli bir ciftin dogum gunu birlikde yasamaya basladiklari gundur.o gunu erkekler unutmaz .belli etmese bile

canim 5 sene birlikde gecirmissiniz.cizgiden donmussunuz.sen bir seyi aklinda tut erkekler bebek kimidir.biz onlara ne oretirsek onlar da oyle davranir.ona bu yildonumunde onun senin icin kiymetli oldugunu gostermeye calis o zaman.5 sene icinde guzel gecen gunlerinizi hatirlat.ama lafla diyil.resimlerle mesela.evin her tarafina mutlu oldugunuz gunlerin resimlerini as.bir birinize hediye etdiyiniz ozel hediyeleri goz onune koy.bunun gibi seyler yap.bir az sevindir bir az duyqulandir.yemek falanla ugrasma.bas basa hatiralarla dolu gece kecirmeye bak.sevdiyi tatli varsa onu yap.afrodiziak etkisi yapar.iciyosa sarap ac.hic kotu hatira olacak seylerden konusma ve 5 ci senenizi tarihe yazmaya bak.televizyonun kumandasini bir tarafa kaldir.romantik ve ya anisi olan bir filmi hazirda koy.birlikde izleyin.
aklima baska bir sey gelirse mutlaka yazarim

icilerinde hos seyler var yazdiklarinin tsk ederim.. bilmiyorum ben cok kararsizim bu konuda cünkü yasadiklarimizi anladigim kadariyla bilmiyorsun.. ama belkide böyle biseyde iyi olur ... olmasada zaten yapmadigim bisey kalmamis olacak :uhu:

icilerinde hos seyler var yazdiklarinin tsk ederim.. bilmiyorum ben cok kararsizim bu konuda cünkü yasadiklarimizi anladigim kadariyla bilmiyorsun.. ama belkide böyle biseyde iyi olur ... olmasada zaten yapmadigim bisey kalmamis olacak :uhu:
canim arkadasim neler yasadigini bilmiyorum.ama hala bu adamla ayni evi paylasiyosan ve evlilik yildonumunu dusunuyosan bu da o demekdir ki o senin icin kiymetlidir.ozel bir yeri var.bunu ona gostererek senin onun hayatindaki yerini orene bilirsin.buna gore de hayatini nasil ve kiminle devam ediceyine karar verirsin.ama bu da unutma ki beterin de beteri var.ben kendi tecrubemden diyorum sana

canim arkadasim neler yasadigini bilmiyorum.ama hala bu adamla ayni evi paylasiyosan ve evlilik yildonumunu dusunuyosan bu da o demekdir ki o senin icin kiymetlidir.ozel bir yeri var.bunu ona gostererek senin onun hayatindaki yerini orene bilirsin.buna gore de hayatini nasil ve kiminle devam ediceyine karar verirsin.ama bu da unutma ki beterin de beteri var.ben kendi tecrubemden diyorum sana

öyle allah daha kötüsünü vermesin.. düsünücem unica saol tavsiyeler icin ...

Ya Rabbim su erkeklere eslerinin hissetiklerinin aynisi hissettir, o cekilen dertle gögüs gerisi, sineye cekisi hissettir.
Rabbim ,bizler senden onlara emanetiz ne olur bize senin emanetin gibi davransinlar
sevip saysinlar... amin

Ya Rabbim su erkeklere eslerinin hissetiklerinin aynisi hissettir, o cekilen dertle gögüs gerisi, sineye cekisi hissettir.
Rabbim ,bizler senden onlara emanetiz ne olur bize senin emanetin gibi davransinlar
sevip saysinlar... amin

aminnn diline saglik canim rabbim insallah duyar sesini :uhu: yaa zaman yaklasiyor napacayim ben üfffff

ve iste o gün !
ama nedense sabahtan beri cok durgunum belki mutlu olmam gerek ama degilim.. cünkü bu günde gecen diger günlerin hepsi gözümün önünde bana söyledigi ask sözleri kulaklarimda ve arkasindan o kabus günlerdeki söyledikleri ve yaptiklari... bugünün gercekten önemi varmi diye kendime sorup duruyorum sabahtan beri ama bi cvp yok.. hic bisey yapasim yok galibada yapmayacagim .. sadece normalden birazdaha hos giyindim okadar normal makyajimi yaptim.. masa hazirlama konusunda hala emin degilim ki yemek bilem yapmak istemiyorum... ya gayet normal kalkti ve cikti evden icerde öncekiler gibi ne bir not nede bu saate kadar msj.. bosuna beklentilerdeyim herzamanki gibi yine üzülen ben olacagim ve herzamanki gibi bunuda o deriiiinnn sineme cekecegim.. :cry::cry:

Geri