Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Adet gecikmemin 2.günü kan testi yaptırdım sonuç 0.10 negatif çıktı acaba erken mi yaptırdım suan 6 gün gecikmedeyim tekrar test yaptırmam gerekirmi sonuç değişir mi yardımcı olun lütfen

Merhaba , 2 günlük gecikmeyle yapılan test sonucu negatif.Şu an 6 günlük gecikme söz konusu tedbiren tekrar test yapın,sonuca göre hekime görünün.Her mens gecikmesi geblikle sonuçlanmıyor.

Adetim 3 gün gecikmişsin idrar testi yaptım negatif çıktı.İdrar testinden 2 gün sonra kan tahlili yaptırdım 1 aylık hamileymişim. Şuan 5 aylık hamileyim arkadaşlar, güvenmeyin idrar testlerine.

Bizim de her zaman dediğimiz gibi kan testini mutlaka yaptırmanız... En garanti test sonucu kandan yapılan gebelik testidir.

Merhaba ya ben 4 yildir cocuk istiyorm olmuyir esimin spremleri yavas fransada oturuyorum fazla burdaki doktorlar ilgilenmiyor .:( adetlerim duzeldi bugun adetimden 11 gun gecikti iki kere idrar testi yaptim cikmadi . Acaba benim durumunda olup gebe kalan varmi ?

Merhaba ; her mens gecikmesi gebelik lehine değildir.İki tane test yapmışsınız negatif.İmkanınız var ise hcg testi yaptırın net sonucu alırsınız.

benimde altı yıl olucak evliliğime bir dusuk ve biri de gelişmedi bebek görülmedi kalp atışı duyulmadi maalesef kan pıhtılaşması var üçüncü tüp bebek denemem de negatif ne yapacağımı şaşırmış durumdayım Allah isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin kimsenin umutlarını emeklerini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın kimsenin evinden çocuğu eksik etmesin inşaallah.

Benimde evliliğime altı yıl olacak biri dusuk biri de gelişmedi kan pıhtılaşması çıktı ve üçüncü tüp bebek denememizde negatif çıktı ne yapacağımı ne dusunecegimi şaşırmış durumdayım Allah kimseye yaşatmasın çok zor gerçekten Allah isteyipte çocuk sahibi olamayan herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nurtopu gibi bebekler nasip etsin hatta istemiyecekleri kadar çok bebek versin inşaallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın kimsenin umutlarını emeklerini boşa çıkarmasın inşaallah.

benimde altı yıl olucak evliliğime bir dusuk ve biri de gelişmedi bebek görülmedi kalp atışı duyulmadi maalesef kan pıhtılaşması var üçüncü tüp bebek denemem de negatif ne yapacağımı şaşırmış durumdayım Allah isteyen herkese en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin kimsenin umutlarını emeklerini boşa çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın kimsenin evinden çocuğu eksik etmesin inşaallah.
amin inşallah rabbim tez zamanda nasip etsin bekleyen herkese Allah yardımcınız olsun.

Geri