Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler.

Konu, 'Gebelik' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

1. Ariya70

Ariya70 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar bende aranıza yeni katıldım 4 aylık evliyim bu ay 6 günlük bir gecikme yaşadım evde test yaptım negatif ama tüm belirtiler var yumurtlamam geç olmustu onla mı kaynaklı acaba

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, Evde yapılan gebelik testleri hatalı sonuç verebiliyor , durumdan emin olmak için hcg testi yapın net sonucu alırsınız + Mevsim geçişlerin de mens döngüsünde değişim söz konusu olabilir .Yani her mens gecikmesinin de gebelik kaynaklı olmadığını belirtelim.

3. Simmm

Simmm Forum Okuru

25 şubat ilk adet günüm, 10 mart korunuyorduk ama kaza oldu, 2 gün geçti reglimden. Test yaptım, negatif, yarın sağlık ocağına gidip kan vermeyi düşünüyorum. Kanda çıkar mı? Birde 1 yaşında bebeğim var.Stres yapmaya başladım. Acaba stresten mi olmuyorum.

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.458
    Ödül Puanları:
    113
    Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır. Stres,mevsim geçişleri,hormonal yada rahim kaynaklı sorunlar gibi. Evde yapılan idrar kitleri hatalı sonuç verebilri.HCG testi net sonucu verir. Gebelik söz konusu olursa hcg testin de elbetteki çıkar.

5. Hazelsu

Hazelsu Forum Okuru

Merhaba bende 10 gündür geciktim normalde hiç bu kadar geciktiğimi hatırlamıyorum TEst yaptım idrar negatif çıkıyor çok üzülüyorum çoçuk sahibi olmayı istiyoruz bizde eşimle sizce hamile olabilirmiyim?

Gebelik testi negatif çıkıp,sonradan hamile olduğunu öğrenenler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testi negatif çıkıp hamile olanlar

aşılamadan sonra idrar testi idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar olup Melekler; Ne olur bana bir yardım edin?Bugün reglim geçeli 15 gün oldu.Önceki aylarda hep dakikti.Hiç gecikmezdi.2,5 aydır bebiş çalışmamız var.Bu gecikme olunca bugün 3. sü olmak üzere yaptığım tüm idrar testleri negatif çıktı.Başka forumlardan okuduğum kadarı ile hormon...
  2. idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

idrar testinde negatif çıkıp hamile olanlar

Ya kızlar ben iki kere üç kere idrar testi yaptırdım adet olmayı beklerken bugün doktorum bana hamilesin dedi inanamadım. Bu idrar testleri bu kadar mı güvensiz ya hiç benim gibi olan oldu mu ? Ay sevinçliyim bayılacam yemin ediyorum ki :D
  3. Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı?

Kızlar gebelik testi 3.8 çıkıpta yükselen ve hamile olduğunu öğrenen varmı?

lütfen acil cevap bekliyorum benim adetim 1.buçuk ay gecikti henüz adet olmadım 10 gün önce kandan test yaptırdım 3.0 çıkmıştı saglık ocagında doktor dediki şüpheli durum olabilirde olmayabilirde tekrar yapalım dedi ve 2 yada 3 gün olcak tekrar yaptırdım bu kezde sonucum 3.8 çıktı az yükselmişşş...şimdi sonuç ne oluoo bilmıom ve böle olupta değeri yükselen arkadş varmı bana yardım cı olun...
  4. Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

Test yaptırıp negatif çıkan sonra hamile olduğunu öğrenenler var mı ?

göğüslerimde ağrı yok sadece uclarında sızı var dokununca acıyo off allahım yardım et senn bebek bekleyen annelerebebisim regl dönemini 2 gün geçe eşimle ilişkiye girdik hafif pembemsi akıntı geldi sonra 2. gün tekrar yaptık yine aynı geldi adet olacağım zannettim ama olmadı bu gün 5. gün gecikiyorum test yaptım negatiff çıktıı sizce varmıdır melekk...
  5. Gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar burda mı ?

Gebelik testi negatif çıkıp hamile olanlar burda mı ?

Merhaba arkadaslar benim.adetim 35 dönguyle oluyor normalde ama bu ay 1 hafta geciktim.hicbir belirti yok hasta olucak gibi agrilar giriyor kasiklarima arada belim agriyor birde.hergun olucam saniyorum ama yok.test yapmaya korkuyor negatf cikicak diye 1 bucuk yildir bebek istiyoriz olmuyordu sizde suanda olmus olabilirmi:( bu sekilde yasayip olan oldumu

Sayfayı Paylaş