Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

amin adminim
bende grip oldum bakalım of bu ay babam yanımda kalıyor bizizm nasıl olcak bilmiyorm allah yardım etsin

hepinizi öptüm kendinize iyi bakın

az kaldi, ve sanki adet sancilarim basladi....
Hadi hayirlisi bakalim :)

çok heycanlıyım ve reglimin olması yarın yani 10 ekim inşallah 15 ekimde kadar gelmez :D gelmezse hemen kuzenimi arayacağım ve muayne olacağım allahım inşallah hamişimdir

Insallah kizilim, hakkinda hayirlisi.

Bi olayi anlatmak istiyorum size, dün bi toplantidaydim sonrada patronlarim bi kac aile dostu esim birseyler yemege gittik, orda esimin konusmalari davranisi beni okadar etkiledi ki :)
Tekrar asik oldum ona galiba:)
Tabi patronumdan maasima zam istemesi biraz abartiliydi ama olsun güldük eglendik iste :D:D
Bi is arkadasim yanima geldi ve, Meryem ins. güzel güzel cocuklariniz olur, o kadar sansli olacak ki cocuklariniz senin gibi annesi levent gibi babasi olacak müthis cocuklar olacagina eminim dedi:)
Bi gurur duydum, ya nasil anlatsam, allahim hayirlisiyla bana bir evlat nasip et, vatana millete hayirli bir evlat yetistiriym dedim.
Allah ömür verirse, hersey istedigimiz gibi olursa oglumuz asker, kizimiz doktor olsun isterim, bu bir hayal tabi gercegi ne olur bilinmez. Belki biraz cocukca oldu ama sizi kendime cok yakin buldugum icin bunlari paylasmak istedim.
Iyi bakin kendinize....:)

Insallah kizilim, hakkinda hayirlisi.

Bi olayi anlatmak istiyorum size, dün bi toplantidaydim sonrada patronlarim bi kac aile dostu esim birseyler yemege gittik, orda esimin konusmalari davranisi beni okadar etkiledi ki :)
Tekrar asik oldum ona galiba:)
Tabi patronumdan maasima zam istemesi biraz abartiliydi ama olsun güldük eglendik iste :D:D
Bi is arkadasim yanima geldi ve, Meryem ins. güzel güzel cocuklariniz olur, o kadar sansli olacak ki cocuklariniz senin gibi annesi levent gibi babasi olacak müthis cocuklar olacagina eminim dedi:)
Bi gurur duydum, ya nasil anlatsam, allahim hayirlisiyla bana bir evlat nasip et, vatana millete hayirli bir evlat yetistiriym dedim.
Allah ömür verirse, hersey istedigimiz gibi olursa oglumuz asker, kizimiz doktor olsun isterim, bu bir hayal tabi gercegi ne olur bilinmez. Belki biraz cocukca oldu ama sizi kendime cok yakin buldugum icin bunlari paylasmak istedim.
Iyi bakin kendinize....:)

canım benim ne kadar güzel düşünce ve niyetler bunlar, Allah gönlündekini nasip ederinş. sana... hayırlı evladlarn olur inş....

Sizlerin yazılarını okudukça rabbime bir kez daha bir kez dahaa dua ediyorum allahım sizlere isteyen herkeze bu mutluluğu tattırsın.Eminim hepiniz çok tatlı çok içten çok sevecen anneler olucaksınız.Kızlarr bunun için umutlarınızı tüketmeyin önünüzde daha çok uzun yıllar var hepinizin yaşı daha çok genç biliyorum inanın içime doğuyor ama bugün ama yarın bu sayfalarda içinizden birii :26: hamişimmmm :26: diye bağıracak sema dedi dersinizzz...Ahandaa :D bu kadar iddaalı konuşuyorumm :D:D
hepinizi çok öpüyorummm ve gerçekten ben sizleri çok seviyorumm..
Sevgi ile kalın

Güzel dilekler, güzel düşünceler, bizi birbirimizi bağlayan çok şey var gerçekten. Carizmam canım, ne güzel yazmışsın öyle...

Allah hakkımızda hayırlısını versin hep birlikte ve Semazen'in dedikleri çıksın
inşallah :)

Herkese sevgilerimle...

carizmam canım beniiim ne güzel yazı bu böyleeee allah hepimizin hakkında hayırlısını versin yüce rabbim seni eşinden hiç bir zaman ayırmasın ve birer bebişleriniz olsun allah mesud etsin bitanemmm :kızılötesi: :kiss:

inşallah kızılım hamişsindir carizmacım allah senin dileklerinide kabul etsin
semazen teşekkürler iyi dileklerin için..
allah hepimize sabır versin........

Geri