Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Cevap: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

carizma saol canım
hayırlısı olsun gül tabiki neden gülmeyesin bu ay olmazsa öbür ay var Allah büyük bizimde sıramız gelecek bir gün

teşekürler arkadaşlar yorumlarınız için semazn ablam sana d çok teşekkür ederim kızgınlıklamı söylüyorum ama istemiyorum. çok üzgünüm.........

Minik meleğimmm son kelimen benide üzdü yaa üzgünüm ne demek
sorunlarını bilmiyorum ama inanki gün gelecek bu haline gülümseyeceksin.
Ben neler duydumm neler söylendi ne kavgalar edildi.İlk önce kesinlikle dirayetli ol lütfenn
sakın pire için yorgan yakmaaa sakınn lütfen büyük lafı dinlee olay her neysee inşallah tatlıya bağlanacak bir şeydir sudan sebepler isee üstünde hiç durmaa
sevgi ile kal canımm benim rabbim kimsenin evine huzursuzluk vermesin....

blackrain bende bizlerde seni çok seviyoruz asla yalnız değilsin bizler herzaman senin yanındayız unutmaa
:)

Carizmaa canım benimm hayırlısı olsun
gülüceksin tabii ağlarsan kızarızz dimi meleklerrr

Son düzenleme:

Minik meleğimmm son kelimen benide üzdü yaa üzgünüm ne demek
sorunlarını bilmiyorum ama inanki gün gelecek bu haline gülümseyeceksin.
Ben neler duydumm neler söylendi ne kavgalar edildi.İlk önce kesinlikle dirayetli ol lütfenn
sakın pire için yorgan yakmaaa sakınn lütfen büyük lafı dinlee olay her neysee inşallah tatlıya bağlanacak bir şeydir sudan sebepler isee üstünde hiç durmaa
sevgi ile kal canımm benim rabbim kimsenin evine huzursuzluk vermesin....

semazen ablacım çok teşekkür ederim desteğin için inşallah geçer bir durum olur benim için ancak dedim ya çok üzüldüm allah yardımcımız olsun dediğin gibi kimsenin evine huzursuzluk vermesin. bebek meselsesinde de gerçekten evdeki huzur daha önemli bebekten... üstünde durmamak gerekir.. canınızı üzmeyin olmuyı diye rabbim hayırlı zamanda versin isteyen herkese versin...

minik melek mevzu çocuk değil zaten hazır hissetmiyorsan karar senin ama hayat o kadar kısa ki birbirini kırmaya deymiyor bir anlık herşey umarım bütün sorunlar geçer eskiye dönersiniz...
dün size yazdıktan sonra haber geldi eşimin dayısı merdivenden düşmüş şimdi komada doktorlar ümit vermiyor ölümünü bekliyoruz sapa sağlam adam dı hayat işte...
insan yaşamanın ve de sevdiklerinin değerini anlıyor vakit varken sevdiklerinize sevginizi söyleyin melekler sonraya bırakmayın ne olacağımız belli değil hayatın vede bugünün tadını çıkartın dönüp arkanıza baktığınızda keşke demeyin....

aklımdayken sizleri çok seviyorum meleklerim benim....

Blackrain gecmis olsun, allahtan umut kesilmez, ins. iyilesir.
bizde seni seviyoruz canim :)

amin sema abla hepimizi korusun
çok teşekkür ederim kıslar hepiniz çok iyisiniz sizde olmasanız nasıl geçer bu günler geldimi üst üste geliyor işte
Allah yardımcımız olsun

Geri