Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

amin canım inşallah hepimizin duaları kabul olur hepimiz muradımıza ereriz inşallah canm senin durumun çok farklı keyfi izin almıyosun çok özel ve çok önemli senin durumun biraz anlayışlı olmaları lazım sana karşı kaç yıldır aynı yerde çalışıyosun canım inşallah pürüzsüz bi şekilde atlatırsın aşılama dönemini

2 sene 2 aydır burdayım canım patronum zaten ist.da duruyo müdür burda biraz iş yerinde problemler yaşadım ve hala atlatamadım o yüzden sıkıntılıyım.valla söylicem eğerki ağız burun kıvırırlarsa sada versin çıkışımı napıyım benim için bebeğim önemli.inş.böyle şeyler yaşamamda inş.aşılamamda tutar mutlu ve huzurlu olurum

2 sene 2 aydır burdayım canım patronum zaten ist.da duruyo müdür burda biraz iş yerinde problemler yaşadım ve hala atlatamadım o yüzden sıkıntılıyım.valla söylicem eğerki ağız burun kıvırırlarsa sada versin çıkışımı napıyım benim için bebeğim önemli.inş.böyle şeyler yaşamamda inş.aşılamamda tutar mutlu ve huzurlu olurum
canım adaşım inşallah allah gönlüne göre verir ...bir an önce meleğine kavuşursun...

canlar ben doktora gittim kan testi yapıldı...sonç pozitif değeri ise ;185.89
ama kese gözükmedi bir hafta sonra tekrar gel dedi...

inanmıyorum ya olaya bakarmısın inşallah sandığın gibi bi durum yoktur canım (bu sitede ilkkez hamile diilsindir diyorum) kaç ay olmuştu ameliyat olalı daha sonra kontrollere gitmişmiydin peki canım inşallah korktuğun başına gelmez
Ya hiç sorma duygucuğum,dört gözle yollunu beklersin olmaz tek denmeyle tek kaçak ilişkiylede olur işte Allahın tadiri,ameliyat olalı 3 ay oldu sanırım bende nasıl hesaplıyacağımı şaşırdım Temmuz 10 ameliyat olalı ona göremi hesaplamalıyım ki?ağustos sonuydu en son kontrole gittiğimde canım herşey gayet güzel rahimd etemiz filan demişti dr.ameliyat yerimde eski haline döndü bir problem yok ama bayramdı tatildi derken hiç daha dr.uğramadım,önümüzdeki hafta düşünüyorduk işte bakalım kısmet:S

inşallah sorun yaşamazsın canım yaşarsanda dediğin gibi çıkışını istersin zaten güzel bi mesleğin var çalışmak istediğinde fazla beklemedin hemen bulursun kendine göre bi iş dualarım seninle hayatım inşallah aşılaman tutar

inanmıyorum ya olaya bakarmısın inşallah sandığın gibi bi durum yoktur canım (bu sitede ilkkez hamile diilsindir diyorum) kaç ay olmuştu ameliyat olalı daha sonra kontrollere gitmişmiydin peki canım inşallah korktuğun başına gelmez
Ya bu internet delirticek beni iki saat yazdığım şey gelmedi diye tekrar aynı cümleleri yazmaktan kolum ağrıdı meğer yazım sayfaya gelmiş delircem heee:kafa:

Son düzenleme:
Geri