Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kizlar benim kuzenim 11 agustosta evlendi ve simdik hamile ilk geceden yani yataktan kalma diye birsey varmis.cok sasirdim biz aylardir deniyoruz ama millet bi denemeyle kaliyo anlamadim.bunu bileniniz varmi??

canım merhaba sen hala regl olmadın sanırım bence hemen bır doktora gtımelısın çünkü sen sadece klomen içtın ve doktora gıtmedın yanlıs hatırlamıyorsam sanrım bu ay yumurtlaman olmadı yumurtan çatlamadı o yuzden de regl olmadın sorun oldu yanı bence hemen gıt bır doktora görün daha baska sorunlar olmasın adetın ıyıce düzensızlesmesın dıkkat et benden sana tavsıye bekleme artık

evet doğru hatırlıyorsun canım, bugün de dahil 6 gün gecikti reglim, haftasonu da olmazsam pazartesi günü doktora gidecem, ne güzel 26 günde bir tıkırında giderdi, bozuldu artık düzenim, benim tahminim birden fazla yumurta oluştu ve farklı zamanlrda çatladı o yüzden gecikti, bakalım pazartesiye alacam randevu inş. o güne kadar gelir benim regl.

kizlar benim kuzenim 11 agustosta evlendi ve simdik hamile ilk geceden yani yataktan kalma diye birsey varmis.cok sasirdim biz aylardir deniyoruz ama millet bi denemeyle kaliyo anlamadim.bunu bileniniz varmi??
arkadaşlar böyle şeyler yok inanmayın ve kafanıza takmayın tabiiiki hamile kalır kız beraberlik olduktan sonra,denk geldiyse tarih niye olmasın yatağın ilk gecenin ne hikmeti olabilir..
bir de daha önce elle muayene eden rahmi yukarı çeken bi kadından bahsetmişti bir arkadaşımız sakın böyle şeyler yaptırmayın kendinize.. bi iyiliği olmuşsa psikolojik olmuştur tıp bu kadar ilerledi.. artık doktorların yapamadığı şeyi cahil insanlar mı yapacak ya.. o kadar sene okunuyo emek veriliyo..inanmayın ve kendinize dokundurtmayın ondan sonra bi problem olur şikayet edecek yerinizde olmaz kalıcı hasarlar oluşur ömrünüz zehir olur..sakın arkadaşlar sakın..

slm sehnazcim ya buarada benim gögüs uclarim acayip agriyo adetim 21 olcak normalinde ki insallah olmaz bilmiyom neden bi fikriniz varmi.

aa japonikacim neden hala testte bisey cikmiyo ki??

evet doğru hatırlıyorsun canım, bugün de dahil 6 gün gecikti reglim, haftasonu da olmazsam pazartesi günü doktora gidecem, ne güzel 26 günde bir tıkırında giderdi, bozuldu artık düzenim, benim tahminim birden fazla yumurta oluştu ve farklı zamanlrda çatladı o yüzden gecikti, bakalım pazartesiye alacam randevu inş. o güne kadar gelir benim regl.

canım ben sana söyleyeyım egerkı senın dedıgın gıbı bırden fazla yumurtan olustu dıyelım ve farklı zamanlarda çatladı dıyelım gebelık yoksa çoktan adet olman gerekırdı böyle bişi olamaz sen doktora danısmadan kullandın ya sorun olmus olabılır yanı yumurtan çatlamadı büyük ıhtımal hiç bekleme gıt doktora sen

slm sehnazcim ya buarada benim gögüs uclarim acayip agriyo adetim 21 olcak normalinde ki insallah olmaz bilmiyom neden bi fikriniz varmi.

aa japonikacim neden hala testte bisey cikmiyo ki??
canım adetin yaklaştığı için de olabilir bazı hanımlarda gebelik belirtisi olarak da olabiliyo kesin bişi söylemek mümkün değil.. ancak adetin geçerse geçtikten bir iki gün sonra kan tahlili yaptır(beta-hcg) negatif çıkarsa ve yine adet olmazsan 1 hafta sonra testi tekrarla yine negatif çıkarsa doğruuuu kadın doğumcuya.. :)

Geri