Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

bugünnnn hayatımın en özel günlerinden biri...... bu ay hiç umudum yoktu ve az önce tüm ümitsizliğimle test yaptım sabah kalktıgımda lekelenme olmuştu.... ama test pozitifffffffff :)))))) hala şoktayımmm.....

evet herseyin hayirlisi insallah....

karamsarliga düsmeye hic gerek yok mühim olan esinizle cocuklu cocuksuz mutlu olabilmek.....

yine hamile kalamadim diyecegime esimle gecen güzel geceleri hatirlarim.....:d014:

eşim zaten devamlı en büyük destekçim oda benim gibi olsa ayyy o zaman halimizi düşünemiyorum bile ben.herşeyden önce hayırlısı ve mutlulugumuza mutluluk katıcak bi bebiş inş.:)

ya kızlar bide benim hormonlarım bugüne kadar hep düznsiz olarak karşıma çıktılar önce dha sonra prolaktin en son 3 ay önce doktor tamam artık herşey yolunda 4-5 ay deniceksin dedi.ama ben korkuyorum ya bu hormonlar yine bozulmuşsa.bunları dengede tutan doğal tarifler biliyormusunuz?

bugünnnn hayatımın en özel günlerinden biri...... bu ay hiç umudum yoktu ve az önce tüm ümitsizliğimle test yaptım sabah kalktıgımda lekelenme olmuştu.... ama test pozitifffffffff :)))))) hala şoktayımmm.....

tebrikler canım allah hayırlısıyla saglıklı sıhhatli bi şekilde kucagına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlere...

Geri