Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Ce: Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam aranıza yeni katıldım ,7 yıllık evliğim bebeğim yok 5 aydır tedavi görüyorum ama malesef olmadı,bir düşüğüm olmuştu..bir sorunumuzda yok rabbim ne zaman uygun görcek o zaman,benim gibi bekleyen tüm arkadaşlarıma sabır diliyorum ,çok zor bir sınavdan geçiyoruz,önce şükredelim,umudumuzu hiç kaybetmeyelim, inanınki birgün bizde bu sınavı başarıyla geçcez....

hoşgeldin serçem. inan üzüldüm. ama doğru söylüyosun. bide bende ve eşimde de sorun yok ama olmuyo. neden acaba dimi sonuçta bir sorun yok. neyse sabredeceğizzz.

Insallah en kisa zamanda hepimiz saglikli birer bebek aliriz kucagimiza. ama en önemlisi sabir. kendimizi strese sokmamamiz lazim o zaman hic olmaz. allah hepinizin yardimcisi olsun. öpüyorum. iyi geceler.

Yeni gelen arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum. Dileyen ve isteyen herkesin duaları kabul olsun inşallah. Ama herşeyin her zaman en hayırlısı olsun, hayırlısı ne ise o olsun. Bu da bir sınav arkadaşımızın dediği gibi, bir imtihan. Bize düşen dua etmek ve hayırlısını dilemek. Benim de dualarım sizlerle melekler. İnşallah en kısa sürede gönlünüzden geçenler gerçek olur. Sevgilerimle...

melekler slm herkeze.duyduğum birşeyi anlatmak istedim sizlerle.bir tanıdığım 8 yıldır evli ve eşinin sperm sorunu olduğu için çocuk sahibi olamıyorlarmış.aile mersinde oturuyor ve ankaradakı bır hastaneden tüp bebek için randevu alıyorlar.kız dün gece rahasızlanıyor ve acıle goturuyorlar kızı.ilaç falan veriyorlar.iğne yapacaklarmış kız izin vermiyor 1 haftası gecdığı için.hamile olabilirim diyor,test yapıyorlar ve kız gerçekten hamileymiş.kızın değişine göre 2 ay kadar keçiboynuzu kullanmışlar.1 ayda maydonoz suyu içmiş.maydonoz suyunu iltihap için duymuşdum ama bunun çocuk için faydası olurmu bilmiyorum.
böyle haberleri duyunca umudum daha çok artıyor bizimde neden olmasınkı.düşünsenıze tüpbebek yaptıracaklarken 8 yıldan sonra hamıle olduğunu öğreniyor.

melekler slm herkeze.duyduğum birşeyi anlatmak istedim sizlerle.bir tanıdığım 8 yıldır evli ve eşinin sperm sorunu olduğu için çocuk sahibi olamıyorlarmış.aile mersinde oturuyor ve ankaradakı bır hastaneden tüp bebek için randevu alıyorlar.neyyse lafı uzatmıyım.kız dün gece rahasızlanıyor ve acıle goturuyorlar kızı.ilaç falan veriyorlar.iğne yapacaklarmış kız izin vermiyor 1 haftası gecdığı için.hamile olabilirim diyor,test yapıyorlar ve kız gerçekten hamileymiş.kızın değişine göre 2 ay kadar keçiboynuzu kullanmışlar.1 ayda maydonoz suyu içmiş.maydonoz suyunu iltihap için duymuşdum ama bunun çocuk için faydası olurmu bilmiyorum.
böyle haberleri duyunca umudum daha çok artıyor bizimde neden olmasınkı.düşünsenıze tüpbebek yaptıracaklarken 8 yıldan sonra hamıle olduğunu öğreniyor........:bananen_smilies105::bananen_smilies105::bananen_smilies105:

Allah çok büyük Karamelcim. İşte hayırlı zamanda gelecekse geliyor böyle. Hayırlısı böyleymiş demek ki. Keçiboynuzu ve maydanoz sıklıkla tavsiye ediliyor gerçekten. Allahtan umut kesilmez. Gönlümüze göre olsun herşey inşallah :)

amin canım zaten her zaman allahdan hayırlısını dılemek gerekıyor.değilse bence hiç olmasın.sen kaç yıllık evlısın ve olmayışının sebebi ne? burdakı çocu kişinin neden olmadığını bılmıyorum...

amin canım zaten her zaman allahdan hayırlısını dılemek gerekıyor.değilse bence hiç olmasın.sen kaç yıllık evlısın ve olmayışının sebebi ne? burdakı çocu kişinin neden olmadığını bılmıyorum...

2 yıllık evliyim canım, bir süre korunduk. Bir yıldır deniyoruz, bende herşey normal görünüyor ama henüz olmadı. Evet arkadaşlar, kimler kaç yıldır deniyor, neden çocuk olmuyor birbirimize yazalım. Daha fazla bilgi ve tecrübe edinmiş oluruz.

bende 2. yıllık evliyim 6.7 ay eşim korundu. daha sonrasında ıstedık ama eşim yurtdışaında çalışdığı için duzenli bir ilişkimiz olmadı.6 aydır düzenli bir ilişkimiz var ama eşimin spermleri az. 2.9 ml canlı sperm var.çok az yani.allah olmayan herkeze nasip etsin....

Geri