Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Mevlana daha vaar. Dün evlilik yıl dönümümüzü kutladık işte. 21 inde olmam lazım ama bilmem. 16-17 sinde kan testi yaptır gel de demişti doktorum. Ama eşim adet gecikmesini bekle yaptırma test diyor. Hayal kırıklığı oluyor sonra şartlanmayalım diyor. Doğru da diyor. Ben de aynını düşünüyorum. Namaza başladım yeniden. Çok iyi hissettiriyor bana kendimi. Terapiye gitmiş gibi. Dün de güzel geçti, huzurum daim olur inşallah.

Merhaba, bende internette araştırma yaparken denk geldim. Sayfalarca okudum yazılanları çok güzel bi ortam oluşmuş çok içten, hiç düşünmeden aranıza katılmak istedim bende 3 aydır bebek istiyorum. Allah herkeze sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.

Aramiza hosgeldin didem insallah daha fazla beklemeden bebegine kavusursun fakat sakin kendine stress yapma :)

Mevlana daha vaar. Dün evlilik yıl dönümümüzü kutladık işte. 21 inde olmam lazım ama bilmem. 16-17 sinde kan testi yaptır gel de demişti doktorum. Ama eşim adet gecikmesini bekle yaptırma test diyor. Hayal kırıklığı oluyor sonra şartlanmayalım diyor. Doğru da diyor. Ben de aynını düşünüyorum. Namaza başladım yeniden. Çok iyi hissettiriyor bana kendimi. Terapiye gitmiş gibi. Dün de güzel geçti, huzurum daim olur inşallah.

Evet cnm esin hakli bencede beklemen lazim insallah bu ay yuzun guler.. Esinle durumlar nasil iyidir insallah gorusmek uzere:)

Merhaba, bende internette araştırma yaparken denk geldim. Sayfalarca okudum yazılanları çok güzel bi ortam oluşmuş çok içten, hiç düşünmeden aranıza katılmak istedim bende 3 aydır bebek istiyorum. Allah herkeze sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.
aramıza hosgeldın dıdem allahım ısteyen herkese cocuk nasıp etsın.

Umarım Mevlana. Durumlar iyi. Eşimde iç basur var, tedavi olmuştu 6 ay sonra tekrarladı. Yine ilaç kullanıyor o da ben gibi...
Üçüncü şahıslar olmayınca gül gibi geçiniyoruz. Sen nasılsın peki? Senin nasıl gidiyor anlatsana...

benimkide en son 25 eylül dü daha 2 hafta var bakalım nasıl geçicek:( kasıklarım ağrıyo şimdiden galiba biraz psikolojik zaman bi an önce geçsin!
allah herkesin gönlüne göre versin kızlar...

Geri