Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

vajinusmus kabusundan sonra 4 aydır istiyorum canım:) içimdeki ses hiçbir şey demiyor ,hayırlısı şimdi doktora mı gitmeliyim?
:)
sen ne zamandır bekliyorsun ilk bebeğin mi olacak anlatır mısın?

Cnm ben 1.5 yildir istiyorum ilk bebegim olacak ah bir gelse:) kanaman bitti demekki bence 3-4 gun sonra bir test yap..vajinismus ne oluyor tam olarak??

vajinusmus cinsel birleşmenin olmaması.kasların o anda kasılıp ilişkiye izin vermemesi demek.allah bi anca meleğine kavuştursun seni ve isteyen herkesi

merak içinde kaldık inan en az ben de senin gibi çoook merak ettim :) ve senin için çok dua ediyorum inşallah hamilesindir canım :) yarın güzel haber ver emi :) hadi hayırlısı
Burada yanımda bu kadar güzel insanların olması mutlu etti beni teşekkür ederim hepinize umarım hamileyimdir.içimdeki ses evet diyor.sizce hamile miyim bu belirtiler hamilelik belirtisi mi?

Slm kızlar nasılsınız uzun zamandır gelemiyorum, netimizi yeni bağlattık, aynı zamanda taşındım, herkes bebeğe bişey olur dedi ama taşınmadanda olmayacaktı, inş. bebiş için bir sorun yoktur. 1 martta kontrol var, o zamana kadar nasıl sabredicem bilmiyorum... Sizlerden naber güzel haberler vardır umarım...

kıslar selam bende 2 aydır istiyorumm bebiş ama her regl oldugumda çok üzülüyrum kızlar 1 gün kaldı yarın regl olmassam hamileyimdir demek inş en son 18 ocakta oldum dua edin bana kızlarr inş hepimiz meleklerimizzi alırız kucagımıza:)

Geri