Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ah canım ne diyim evlilik çok zor bişey kimse çok mutlu değil
öle yada böle sınav oluyoz cnmm rabbim sabır ihsan etsinn bizee benim de sınavımm bu demekki hakkımı helal etmiyomm her defasındada diyomm hakkım helal degill benim bu kadar iyi niyetimee karşı böle davrananlaraa kaynana hanımm mutludur heralde bizi bu hale getirdiği içinn..... hiç bişe diyemiyomm allahıma havale ettimm bunlarıı

ne zamandır eşinden ayrısın canım kaç gün oldu benim ablam da yanı senin yaşadıklarını yaşadı ve evini terketti. sonra barıştılar ve bikaç hafta sonra hamiş oldunu öğrendi sende inş yeniden mutlu olursun canım

ne zamandır eşinden ayrısın canım kaç gün oldu benim ablam da yanı senin yaşadıklarını yaşadı ve evini terketti. sonra barıştılar ve bikaç hafta sonra hamiş oldunu öğrendi sende inş yeniden mutlu olursun canım
perşembe eşyalarımı toplayıp geççtim kız kardeşime cnm inşallah mutlu olurum inşallah cnmm bebiş de yokturr eminimm adet oldumm çünküü :(

oy yesinler senin o tatlı kızını yakında öyle tekmeler atarki ağrıtır annesi ben kimden duysam tekme atmaya başlaması 7.ayı buluyor diyorlardı yani 28.haftadan itibaren seni baya yoracak annesi benimde kızım olacak biliyor musun çok güzel bir duygu allah isteyen herkesin gölüne göre versin hayırlı sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda nasip etsin inşallah...

güzel meleğim benim nie üzülüosun uslu olcak işte bizim küçük sevgimiz annesini hiç üzmücek :)

canım özledik valla :) az kaldı arkadaşım sabret bütün sıkıntıların geçer inş...yeğenimiz de kocaman olmuş hee :) zaten şimdiden sonra başlar o tekmeler çevremde ki herkesin öyle oldu :) renkli ultrasonda cd ye çekiyolar bide hareketli olarak çok güzel görünüyolar ,mutlaka cd al :)

canım geceleri daha çok kıpırdıyo sanki bilerek beni uyutmuyo velet :) bugün dr a gittim ama cihaz bozulmuş.1 hafta sonraya verdiler randevu.mutlaka cd alıcam.zaman bi geçsede gelse artık.cicilerini giydirsem koklasam onu off :) güsel rabbim isteyen herkese nasip etsin bebişlerini inşallah.şimdiden ağırlaşmaya başladım.kilo aldım.yürürken bile zorlanıyorum artık.eskiden nasıl hareketliydim ama şimdi zorlanıyorum.iki bacağımın üstüde çatladı ühühüh inş kıymetimizi bilirler ilerde :)

Son düzenleme:
hamişlik bekleyen melekler :)

a.özlem............30 eylül
ayşe.................11 eylül
asenaşule........14 eylül
muamma..........7 eylül
nur...................26 eylül
bitanesi...........12 eylül
ceylinn.............1 ekim
blnnn...............11 eylül
sunflower........10 ekim
bensude...........