Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

slm kızlar iyisiniz inşallah

buranın insana kattığı çok şey oldu bende biraz öyle bilinçsizdim ama nasip oldumu engel tanımıyor

inşallah sizdende güzel haberler alıcağız hepimizin hakkında hayırlısı

ayşeden............8 ocak
ayşe&ramo.......10 ocak
sunflower.........12 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
muamma..........
asenaşule........
a.özlem.............

insan yaşamadan öğrenemiyo demekki canım.ne yapalım herşey kısmet.bunlar geride kaldı artık bilinçliyiz önümüze bakalım.soğan suyun ne alemde cnm içebiliyomusun? hadi bak ben beklicem seni birlikte hamilelik maceralarımızı paylaşçaz daha.hemen kurtul şu kistten.yoksa ben gelir sökerim bak :) üçüncü aşılaman tutçak bak görürsün.[/QUOT
inşallah canım benimde içimde bu ay bu kissten kurtulacakmışım gibi bir his var gerçi iki kistim var ama bence giderler inşallah hamile kaldığımız zamanda burada gün gün yazarız

slm kızlar bayadır giremedim yoğundum baya.en son buraya mr çektirdiğimi yazmıştım.doktorum mr sonuçlarıma baktı rahmimde biraz bozukluk varmış ama ameliyatlık kadar ciddi bir boyutta değil dedi.bebek olursa rahatlıkla yerleşebilirmiş.doktorum bana inofolic diye bir ilaç verdi.hem folik asit hemde yumurtalıkları kalite yapan madde varmış.doktor 6 ay deneğin dedi.hemen aşılamaya geçmek istemiyorum dedi.birkaç aydır adetlerim düzenli o yüzden böyle bir karar aldı.inofolic ilacı hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.yada kullanan varmı.benim 26 aralık adet tarihim.bakalım bu ay tutacakmış.ben ayrıca incir kürüde yapıyorum.ALLAHIM inşallah tüm hamile kalmak isteyenlerin yüzünü güldürürsün.
inşallah olur canım o küründe çok faydalı olduğunu duymuştum hatta üç ay içinde benimde olmazsa bende başlıycam

ayşeden............8 ocak
sunflower.........12 ocak
ceylinn.............15 ocak
ffarzuff..............17 ocak
nazrüzgar..........19 ocak
bitanesi............22 ocak
hattt..................24 ocak
esmerli 200......25 ocak
@nur..................26 ocak
lilyped...............5 şubat
ayşe&ramo.......12 şubat
muamma..........