Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

slm kıslarrr yaa sitede yeni oldugum için unuttum ben bu sayfayıı diğer muhabbet bölümünden yazıyorum..:):):) canlarım çk tsk ederimm bnim çin sölediklerinize... allahım hayırlısıylaa bebişler versn bize benimde hapım bitti bakalım inş adet olmam bu ay:):):) adet oldugunda gel dedi doktorum tekrar ilaç yazacakmışş bıktım walla ilaçlardan gerek kalmadan hamiş olurum inş.. sabırsızlıkla 3 haftanın gecmesini bekliorum.. LAVİNNYAMM tatlımm herkesin ayrı ayrı sorunları var iştee bedenden bedene değişiyor tatlım. mesela snle aynı sorunumuz olur ama tedavisi farklı olur... benim bedenimde BEBİŞ BEBİŞ die diee kafayı yedii sanırımm:):):):):):):):):): sizi çk seviyorum kıslarrrr

ayy evet yaaa herkesin bünyesi farklı kiminin adeti düzenli yumurtlama olmuyo kiminin adetleri düzensiz olmuyo kiminde kist var amannn Allah kolaylık versin ne diyimm

sayın melişlerim bu arada ben son gelişmeleri aktarayım sizlere bugün saat 17:30 da ovulasyon testimi yaptım ama ilk deneme başarısız bakalım yarın yine yapacam nereye kadar giderse hayırlısı olsun durmak yok yola devamm:D:D

merhaba lavinyam.. sayfalarınızın hepsini okuyamadım ama konu belli sonuçta bende bi kaç sey söylemek istedim..
ben gectiğimiz ekim ayında umudunu yakalayanlardanım.. daha önce düşükle sonuçlanan gebeliğim olmuştu :küstüm:
o dönemi atlatıp hamile kalmak icin bi kac ay çalışmalarımız oldu.. eşim keçiboynuzu -arı sütü-polen falan bişiler kullanmıştı..
bende ateş takibi yaparak yumurtlama günümü tespit etmeye çalıştım ve o ay hamile kaldım..

bu konuda destek cok önemli asla stres yapmamamız gerekiyor..

umarım en kısa zamanda sen ve bebek isteyen diğer bütün arkadaşlar bebeklerinize kavuşursunuz :hamile:

bende 6 aylık evliyim melişler hamiş kalmak istiyorum ama eşimle tam bir birleşme yapamadık önce bunu çözmeme yardıcı oln ltfen bi fikr verrsenız sevınırım bu arada bende vajjinusmus problemi var

elifcim senin için araştrdım biraz vajinismusu bak bu problemi olanlar önce derin nefes alıp gevşemeleri gerekiyormuş.Sonra cinsel organını iyice tanıman gerekiyormuş yani bir ayna alıp eline incelemeli ve tanımalısın bu egzersizlerin en önemlisi ve iyi sonuçlarda alınan kegel egzersizi denemekte fayda var umarım işe yarar altta ayrıntılı bilgi var bunun hakkında

Kegel egzersizi nasıl yapılır?
Öncelikle idrarınızın (küçük tuvaletinizin) geldiği bir günde tuvalete oturduktan sonra idrarınızı yaparken 3-4 kere tutun ve sonra bırakın. İşte bu anda vajina kaslarınızı (pelvik taban kaslarınızı) kasıp gevşetmektesiniz. Daha sonra tuvaletiniz bittikten hemen sonra belleğinize yerleştirmiş olduğunuz bu kasıp gevşetme çalışmasını 10 kere daha (idrarınız bittikten sonra) güçlü bir şekilde yapın.

İdrarınızı tutarken yaptığınız sıkma hareketi sırasında birkaç saniye kasılı kalmanız, gevşemede ise birkaç saniye beklemeniz faydalı olacaktır.

İzleyen zamanlarda gün içinde idrarınız yokken sabah ve akşamları 10-15 kez aynı hareketi (sanki idrarınız var da tutup bırakıyormuş gibi) tekrar edin.

Kegel egzersizlerini her zaman; televizyon seyrederken, işyerinizde çalışırken, ayakta, otururken, yatarken gibi aklınıza geldikçe yapabileceğiniz son derece önemli vajinismus çalışma egzersizleri arasındadır.

merhaba lavinyam.. sayfalarınızın hepsini okuyamadım ama konu belli sonuçta bende bi kaç sey söylemek istedim..
ben gectiğimiz ekim ayında umudunu yakalayanlardanım.. daha önce düşükle sonuçlanan gebeliğim olmuştu :küstüm:
o dönemi atlatıp hamile kalmak icin bi kac ay çalışmalarımız oldu.. eşim keçiboynuzu -arı sütü-polen falan bişiler kullanmıştı..
bende ateş takibi yaparak yumurtlama günümü tespit etmeye çalıştım ve o ay hamile kaldım..

umarım en kısa zamanda sen ve bebek isteyen diğer bütün arkadaşlar bebeklerinize kavuşursunuz :hamile:

ayy canım hoşgeldin öncelikle bizimle bu güzel gelişmeyi paylaştığın için sağol ne güzel senin bebişin nihayet tutunmuş sana hiçç bırakmasın seni inşallah bizim calışmalarda işe yarar yaa bende arısütü polen bal karışımı kullanıyorum ayrıca hayıt suyu filan işte bugünde ovulasyon testi yaptım ilk denememde negatif cıktı yarın tekrar yapacam bakalım hayırlısı diyelim

meraba kızlar....
ilk önce umarım en kısa zamanda bu güzel haberi alısınız..
bende uzun süre deneyerek gebe kalanlardanım malesef sor bir süreçti benim için ateş ölçmemi denemedim,soğan ve incir kürümü bunun yanında ilaç tedavisine başlanmıştı. 6. aydan sonra ilaç tedavisinede cevap vermeyince aşılamaya gecilecekti ve eylül ayında bir ay ara verdik tedaviye oyüzden....
sonra bir mucize bebişim bana geldi :d040:

şuna anladım en büyük faktör tamamen bu düşünceye yoğunlaşmakmış sebebimiz ama umudunuzu hiç kaybetmeyin

hepinizi öpüyorummmmm :oppucuk:

slm kıslarrr yaa sitede yeni oldugum için unuttum ben bu sayfayıı diğer muhabbet bölümünden yazıyorum..:):):) canlarım çk tsk ederimm bnim çin sölediklerinize... allahım hayırlısıylaa bebişler versn bize benimde hapım bitti bakalım inş adet olmam bu ay:):):) adet oldugunda gel dedi doktorum tekrar ilaç yazacakmışş bıktım walla ilaçlardan gerek kalmadan hamiş olurum inş.. sabırsızlıkla 3 haftanın gecmesini bekliorum.. LAVİNNYAMM tatlımm herkesin ayrı ayrı sorunları var iştee bedenden bedene değişiyor tatlım. mesela snle aynı sorunumuz olur ama tedavisi farklı olur... benim bedenimde BEBİŞ BEBİŞ die diee kafayı yedii sanırımm:):):):):):):):):): sizi çk seviyorum kıslarrrr

evet özlemcimm maalesef herkesin ayrı ayrı sorunları dertleri var umarım sende hemencik hamiş kalırsınn canımmm :kiss:
sayın melişlerim bu arada ben son gelişmeleri aktarayım sizlere bugün saat 17:30 da ovulasyon testimi yaptım ama ilk deneme başarısız bakalım yarın yine yapacam nereye kadar giderse hayırlısı olsun durmak yok yola devamm:D:D

canım lavişimmm hayırlısı artık bu gün tekara denersin umarım yımırtan vardır :hihi: şaka bi yanan inşallahh bugündür yumurtlamaa günün canım hadi gayrett bakalım.

slm tamzaracım topiğimize hoşgeldin canımmm bende bu ateş ölçme yöntemini deniycem ablamda denemişti o yüzden biraz bilgim var bize verdiğin destek için gerçekten çok teşekkür ederimmm canımmm inşallahh arkadaşlarım ve ben en kısa zamanda annelik duygusunu tadarız :kiss:

meraba kızlar....
ilk önce umarım en kısa zamanda bu güzel haberi alısınız..
bende uzun süre deneyerek gebe kalanlardanım malesef sor bir süreçti benim için ateş ölçmemi denemedim,soğan ve incir kürümü bunun yanında ilaç tedavisine başlanmıştı. 6. aydan sonra ilaç tedavisinede cevap vermeyince aşılamaya gecilecekti ve eylül ayında bir ay ara verdik tedaviye oyüzden....
sonra bir mucize bebişim bana geldi :d040:

şuna anladım en büyük faktör tamamen bu düşünceye yoğunlaşmakmış sebebimiz ama umudunuzu hiç kaybetmeyin

hepinizi öpüyorummmmm :oppucuk:

slm sesilcim sende hoşgeldin topiğimize canım evet herşeyin başı stres kafaya takmamak gerekiyor ama ister istemez acaba bu oldumu tutundumu vs takıyorsun işte :hıms: bende incir aldım ama kür olarak değilde her akşam yatmadan önce bir tane inirin içine ceviz koyup yiycem bide şuan çöre otlu ballı tarçınlı karışımı deniyorummm :S:S çok kötü bir tadı var.

şimdi gelelim bana bildiğiniz gibi ben ballı tarçınlı çörek otu karışımı deniyorum bu gün üçüncü günüm çok ve çok zorlanıyorummm acaip derecede miğdemi bulandırıyo ve ağlayarak yiyorummm :uhu: allahım sabır versin 4 gün daha yemem gerekiyor allahım sabır versin bana bu gün sabah da yedim inanılmaz derece de miğdemi bulandırdı lavaboya koştum ama istifra edemedimm hemen uzandımm :uhu: adetim de dün bitti full gaz çalışmalara başlayacağım birde incir aldım kuru incirin içine ceviz koyup yatmadan önce yiycem birde her sabah ateş ölçme yöntemini deniycem yarın onada başlıyorum bakalım neler olcak hep beraber görcez :hıms:

Selam kızlarrr :hey: UMarım en kısa zamanda hamişlik haberlerinizi alırızzzzz...Evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım ve kese bile gelişemeden 5.ci haftamda düşük yapmıştım...Aradan geçen 2 seneden sonra tekrar bebiş istedik ama olmadı bi türlü..Sürekli adet düzensizliğim vardı..Doktorum 2011 mayıs ayında adet söktürücü verip adetimin 3.gününde hormon testleri yaptı ve prolaktinimin yani süt hormonlarımın yüksek olduğu,bununda adet düzensizliği yapıp gebe kalmamı engellediğini söyledi..Mayıs ayı ve haziran başı gibi de verdiğ ilacı içtim..Temmuz ayında prolaktinim 0 a indi ve ağustos 2011 de hamile kaldım...bebisim..Allahım sağ salim kucağımıza aldırsın..En kısa zamandada bebiş haberlerinizi duyalım....Heee bu arada söylemeden geçemiyce.Birlikte olduktan sonra yok bacaklarını duvara daya,yok belinin altına yastık koy gibi söylenenlerin boş olduğunu anladım..Çünkü hamile kaldığım ay her birlikte olduğumuzdan sonra hep ayağa kalktım,hatta duş bile aldım =)) Olucağı varsa oluyo kesinlikle..

Selam kızlarrr :hey: UMarım en kısa zamanda hamişlik haberlerinizi alırızzzzz...Evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım ve kese bile gelişemeden 5.ci haftamda düşük yapmıştım...Aradan geçen 2 seneden sonra tekrar bebiş istedik ama olmadı bi türlü..Sürekli adet düzensizliğim vardı..Doktorum 2011 mayıs ayında adet söktürücü verip adetimin 3.gününde hormon testleri yaptı ve prolaktinimin yani süt hormonlarımın yüksek olduğu,bununda adet düzensizliği yapıp gebe kalmamı engellediğini söyledi..Mayıs ayı ve haziran başı gibi de verdiğ ilacı içtim..Temmuz ayında prolaktinim 0 a indi ve ağustos 2011 de hamile kaldım...bebisim..Allahım sağ salim kucağımıza aldırsın..En kısa zamandada bebiş haberlerinizi duyalım....Heee bu arada söylemeden geçemiyce.Birlikte olduktan sonra yok bacaklarını duvara daya,yok belinin altına yastık koy gibi söylenenlerin boş olduğunu anladım..Çünkü hamile kaldığım ay her birlikte olduğumuzdan sonra hep ayağa kalktım,hatta duş bile aldım =)) Olucağı varsa oluyo kesinlikle..

merhaba canım öncelikle aramıza hoşgeldiniz bende hormon tahlili yaptırdım geçen hafta çok şükür hormonlarım da birşey yok temiz çıktı bir tek ovulugasyon yani yumurta azlığı var şimdilik folikasit ve çörek otlu ballı karışım deniyorum doktorum kendiliğinden 6 içerisinde hamile kalabilirsin kalamzsan gel yumurta takibi başlatalım dedi umarım gerek kalmaz :hıms: bende ilişkiden sonra en az yarım saat bacaklarımı duvara dayıyorum bide totişimin altına yastık koyuyorum en azından önce eşim duşa giriyo o çıkana kadar böle kalıyorum Rabbim arkadaşlarıma ve banada nasip etsin inşallah :)

Geri