Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

merhaba canım öncelikle aramıza hoşgeldiniz bende hormon tahlili yaptırdım geçen hafta çok şükür hormonlarım da birşey yok temiz çıktı bir tek ovulugasyon yani yumurta azlığı var şimdilik folikasit ve çörek otlu ballı karışım deniyorum doktorum kendiliğinden 6 içerisinde hamile kalabilirsin kalamzsan gel yumurta takibi başlatalım dedi umarım gerek kalmaz :hıms: bende ilişkiden sonra en az yarım saat bacaklarımı duvara dayıyorum bide totişimin altına yastık koyuyorum en azından önce eşim duşa giriyo o çıkana kadar böle kalıyorum Rabbim arkadaşlarıma ve banada nasip etsin inşallah :)

Hoş bulduk kuzum...İnşallah hayırlısıyla en kısa zamanda gelir bebiş bekletmez daha fazla bebisim Hormonlarında normalmiş cnm çok güzel..Dediği gibi 6 ay içnde olmazsa yumurta takibiyle 1-2 ayda tutuveriyo..

Hoş bulduk kuzum...İnşallah hayırlısıyla en kısa zamanda gelir bebiş bekletmez daha fazla bebisim Hormonlarında normalmiş cnm çok güzel..Dediği gibi 6 ay içnde olmazsa yumurta takibiyle 1-2 ayda tutuveriyo..

ayyy inaşallahh canım inaşallahh merakla ve ümitle beklemedeyiz ama bakalımmm hayırlısı tabiiki :)

eşinde kullanıyo mu peki? bizde hep eşim kullandı ben tadlarını begenmedim hiç :S

evet cn eşimde kullanıyo ikimizde tuttuk bi ucundan işte hahaha hayırlısı cnm yaa

meraba kızlar....
ilk önce umarım en kısa zamanda bu güzel haberi alısınız..
bende uzun süre deneyerek gebe kalanlardanım malesef sor bir süreçti benim için ateş ölçmemi denemedim,soğan ve incir kürümü bunun yanında ilaç tedavisine başlanmıştı. 6. aydan sonra ilaç tedavisinede cevap vermeyince aşılamaya gecilecekti ve eylül ayında bir ay ara verdik tedaviye oyüzden....
sonra bir mucize bebişim bana geldi :d040:

şuna anladım en büyük faktör tamamen bu düşünceye yoğunlaşmakmış sebebimiz ama umudunuzu hiç kaybetmeyin

hepinizi öpüyorummmmm :oppucuk:

ayy cnm süpersiniz yaaa bende aynı senin durumundayım inanamıyorum gercekten bende aşılama aşamasında durdum ve gitmedim daha ara vedik dr a şimdi işte dediğim gibi hayıt suyu filan kullanıyorum senin gibi benim bebişimde inşallah cok sağol bizimle paylaştığın için moral oldu vala bana

evet özlemcimm maalesef herkesin ayrı ayrı sorunları dertleri var umarım sende hemencik hamiş kalırsınn canımmm :kiss:

canım lavişimmm hayırlısı artık bu gün tekara denersin umarım yımırtan vardır :hihi: şaka bi yanan inşallahh bugündür yumurtlamaa günün canım hadi gayrett bakalım.

slm tamzaracım topiğimize hoşgeldin canımmm bende bu ateş ölçme yöntemini deniycem ablamda denemişti o yüzden biraz bilgim var bize verdiğin destek için gerçekten çok teşekkür ederimmm canımmm inşallahh arkadaşlarım ve ben en kısa zamanda annelik duygusunu tadarız :kiss:

slm sesilcim sende hoşgeldin topiğimize canım evet herşeyin başı stres kafaya takmamak gerekiyor ama ister istemez acaba bu oldumu tutundumu vs takıyorsun işte :hıms: bende incir aldım ama kür olarak değilde her akşam yatmadan önce bir tane inirin içine ceviz koyup yiycem bide şuan çöre otlu ballı tarçınlı karışımı deniyorummm :S:S çok kötü bir tadı var.

şimdi gelelim bana bildiğiniz gibi ben ballı tarçınlı çörek otu karışımı deniyorum bu gün üçüncü günüm çok ve çok zorlanıyorummm acaip derecede miğdemi bulandırıyo ve ağlayarak yiyorummm :uhu: allahım sabır versin 4 gün daha yemem gerekiyor allahım sabır versin bana bu gün sabah da yedim inanılmaz derece de miğdemi bulandırdı lavaboya koştum ama istifra edemedimm hemen uzandımm :uhu: adetim de dün bitti full gaz çalışmalara başlayacağım birde incir aldım kuru incirin içine ceviz koyup yatmadan önce yiycem birde her sabah ateş ölçme yöntemini deniycem yarın onada başlıyorum bakalım neler olcak hep beraber görcez :hıms:

canımsın benim yaaaa hep aklımdasın asimm aşkımcım dayan biraz yaaa inşallah işe yarar seni cok seviyorum biliyosun bitanem inşallah olumlu sonuclar alacaksın cnmmmm

Selam kızlarrr :hey: UMarım en kısa zamanda hamişlik haberlerinizi alırızzzzz...Evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım ve kese bile gelişemeden 5.ci haftamda düşük yapmıştım...Aradan geçen 2 seneden sonra tekrar bebiş istedik ama olmadı bi türlü..Sürekli adet düzensizliğim vardı..Doktorum 2011 mayıs ayında adet söktürücü verip adetimin 3.gününde hormon testleri yaptı ve prolaktinimin yani süt hormonlarımın yüksek olduğu,bununda adet düzensizliği yapıp gebe kalmamı engellediğini söyledi..Mayıs ayı ve haziran başı gibi de verdiğ ilacı içtim..Temmuz ayında prolaktinim 0 a indi ve ağustos 2011 de hamile kaldım...bebisim..Allahım sağ salim kucağımıza aldırsın..En kısa zamandada bebiş haberlerinizi duyalım....Heee bu arada söylemeden geçemiyce.Birlikte olduktan sonra yok bacaklarını duvara daya,yok belinin altına yastık koy gibi söylenenlerin boş olduğunu anladım..Çünkü hamile kaldığım ay her birlikte olduğumuzdan sonra hep ayağa kalktım,hatta duş bile aldım =)) Olucağı varsa oluyo kesinlikle..

h.geldin pelişşş cnmsın yaaa valla anlattıkların bana öyle moral olduki anlatamam yaaa bende dr a cok gittim 1 yıl boyunca ama artık ara verdim sıkıldım bende klomen filan kullandım ama kullandığım ilaclarında faydası olmuştur inişallah

bu arada dün de 2. ovulasyon testimi yaptım oda negatif cıktı bugün yine yapacam 3. gün olacak adetimin de 13. günü oluyo bugün bakalım hayırlısı diyorum

allah kimseniin kucagını boş bırakmasın en kısa zamandada bebişlerimiz gelsin bize fazla bekletmesin rabbim gönlümüze göre versin meleker:)

aynen lavinya bizde son gaz çalışmalara devam ediyorum ve artık eskisi kadar takmıyorum kafama melegim bi gün gelcek biliyorum sadece bizi biraz sabırsızlaştırıyor o kadar

Geri