Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ciel tebrik ederim cnm rabbim sag saglim kucagına almayı nasip etsin melegini darısı tüm isteyenlere içindede bana bende perşembe kan yaptırcam 6 gün geçmişti çıkmamıştı bide kanda yaptırıcam 9 gün geçiyor ozaman bakalım ne var ne yok cuma günüde randevu aldım dr gidicem inşllh bebek için giderim dr banada dua edin kızlar hepinizi seviyorum

ciel tebrik ederim cnm rabbim sag saglim kucagına almayı nasip etsin melegini darısı tüm isteyenlere içindede bana bende perşembe kan yaptırcam 6 gün geçmişti çıkmamıştı bide kanda yaptırıcam 9 gün geçiyor ozaman bakalım ne var ne yok cuma günüde randevu aldım dr gidicem inşllh bebek için giderim dr banada dua edin kızlar hepinizi seviyorum

canım hadi hayırlısı bakalım yaa inşallah kanda çıkar çıkmazsa da Allah büyük doktoruna gidersin güzelce muayeni olursun Rabbim hakkında hayırlısını naip etsin dualarım seninle canım haberdar et bizi:kiss:

kızlar Allah hepinizden tek tek razı olsun :) Ne muradınız var ise versin inşallah, dualarınızı duydum/gördüm ya inanın içime su serpildi :) Rabbim hepimize hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin bebişlerimizi inşallah :))
seviyorum sizi çooook :)

canım yaa:kiss: Allah senden de razı olsun hayatım sen içini ferah tut Allahın izni ile bişeycik olmaz :kiss: bizde seni seviyoruzzzzzzzzzzzzz :deli:

kızlar adetim 30 martta ama ben dayanamayıp bugün gebelik testi yaptım 2. çizgi silik çıktı.hamile miyim acaba sevinemiyorum da çizgi silik olduğu için..:S

cnmmm hadi hayırlısı sanırım bi hamiş daha katılıyo aramıza :deli: silik cıktıysa büyük ihtimalle hamişsin cnmm kanda kesin cıkar istersen yaptır ve o güzel müjdeli haberi ver bize :kiss:

canım silik çizgi + demek diye biliyorum ama bence adet gününde veya 1 gün geçince bir kanda HCG bak derim.. şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah, Allah tamamına erdirsin :)

valla az bi zaman olmuştu bizden ayrılalı yorumlarını bile özlemişim kısss :kiss:

ayyy canımm sıra sendemi yoksa hamişlik yolunda :D:D bir kaç gün geçsin sende bir test yap bakalım inşallah hayırlısı olur bitanemmm dualarımmdasınn sende :kiss:

ayyy bitanemmm yaaa:kiss: aminn inşallahh Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

ciddimisinnnnnnn ayy bir hamiş daha mı yaniiiiiiiiiiiii:deli: silikse tamamdır hamiş sayılıyorsun ama sen yinede günün geçince tekrarla testi olmadı kan testi yaptırırsınn ayy bugün ne güzel haberler alıyoruz yaaa çok sevindimm canım benimmmm :kiss:

inşşş artık sıra bize gelsin demi asişimmm :D:D

ne güzel ya:D hamilelerimiz artıyor inşallah sağ sağlim alırsınız kucaklarınıza darısı tüm isteyenlerin başınaa:)

aminnnn cnmmm hepimiz alırız inşş hayırlısıyla valla olmayacak bişi yok Allah yazmışsa mutlak olur beklemedeyiz :kiss.

ciel tebrik ederim rabbim kucagına almayııda nasip etsin kendine ii bak cnm rabbim sonuna kadar götürsün inş...

cnmm nasılsın görüşmeyeli bebeğini gördünmü ne kadarlık olmuş bize haber et cnm güzel haberlerini bekliyoruz :kiss:

hadi inşş ececim kanda cıkar inşşş hamişlik senide ekleriz artık hamişler sırasına güzel haberlerini bekliyoruz unutma emi :kiss:

kızlar Allah hepinizden tek tek razı olsun :) Ne muradınız var ise versin inşallah, dualarınızı duydum/gördüm ya inanın içime su serpildi :) Rabbim hepimize hayırlısı ve sağlıkla nasip etsin bebişlerimizi inşallah :))
seviyorum sizi çooook :)

senden de Allah razı olsun :D:D valla benimde içime su serpildi ne güzel yaa böle bi haberle geldin bize tekrar artık bize dua edersin inşş Allah hepimize tüm isteyenlere hayırlısıyla bebiş versin inşşş:kiss:

kıslar biliyosunuzki 4 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 5. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) TATLI_BELA ................ 6 haftalık oldu meleğimiz :kiss:

https://www.meleklermekani.com/uyeler/68756-yasmin-nil.html2) yasmin nil......................

3) bur_ay...................
4)Ciel...............................:deli: :kiss: cnm arkadaşım tebrikler

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ..............6-7-8-9-10 nisan

gul-guzeli .......................... 13 nisan

essenn................................14 nisan

kardelen000.........................26 mart?????????

yakışıklım ............................5-6 nisan

selamet ................................10 nisan

shekerr_hale .........................20 nisan

koyusiyah........................6-7-8-9 nisan

pelinifl................................... .29 mart

ece naz...................................21 mart ?????????

dilekdenizi................................20 nisan

Ceylangözlü..............................22 nisan

kızlarrr günaydınnnnn...Doktordan geldim.Klomen vermişti geçen ay kullandım bitti kontrole gitmiştim..2 tane nur topu gibi folikülüm var :) biri 17 mm diğeri 12 mm....Bugünden itibaren gün aşırı çalışmalar var :) dua edin canlarım,hayırlısıyla nasip etsin Allahım...

aaaaa süper cok sevindim hadi hayırlısı cnmm güzel haberlerini bekliyorum ama önce sıkı çalışma evresi :çapkın: :D:D

Geri