Etiketler:
  1. fluu

fluu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

hamile kalmak istiyorum :(

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında fluu tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar :) ya ben hamilelikle ilgili başlığı göremedim bari burdan sorayım 2 aylık evliyiz hiç korunmuyoruz ama hamile kalamıyorum :( çok istiyorum eşimde çok istiyor yumurtlama gününde denedik fayda etmedi.test aldım yaptım silik pembe cıktı ama kanda negatif cıktı :(

hamile kalmak istiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  2. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???
  3. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Kızlar merhaba ben 2 ay önce erken doğum yaptım ölü doğum oldu henüz oldu. Tekrar gebe kalmak istiyorum doktorum bana triquesen adlı bi ilac verdi etkisi varmı bilgisi olan yardımcı olursa çok mutlu olurum
  4. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Kızlar bekar lik tan beri devam eden adet düzensizliği m var 2014 evlendim 1 yıl olduğumuz yer nedeni ile çocuk istemedik ve korudu m her hangi bir ilaç vs kullanmadım ve sonra korunma na ya başladım sürekli düzensiz doktorun söyledi şey polikist over dedi en son 5 nisan da adet oldum ve bugün adet oldum artık kaç gün oldu 3. Günü gel dedi hormon testi yapacak adet bitiminden 2 sonra rahim...
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Selamun aleyküm hocam ben dört aylık evliyim evlenince adetim düzensiz oldu bide sık sık tuvalete çıkıyordum doktora gittim iltihaplanma var dedi ilaç verdi onları kullanınca adetim düzene girdi ikinci muayeneye gittiğimde doktor iltihabın geçmiş dedi şimdide bu ayı umut içinde bekliyorum hocam adetime 3 gün kaldı ve benim normalde adetime 2 hafta bazen de 10 gün kala göğüslerim ağrırdı şimdi...

Sayfayı Paylaş