Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

Merhaba, test yapmadan gebe olup olmadığınızı öğrenemezsiniz. Bundan ötürü mensinizde gecikme olursa en az 3 günlük test yaparak durumunuzla ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz.

Screenshot_20171126-181234.png

Sonuçta test yapmalısınız idrarda hamilelik testi için gereken süre oldukça geçmiş bile varsa kesinlikle çıkacaktır korkmayın bence bir an önce testi yapmaya bakın en azından ona göre davranırsınız muhtemelen hamile gibisiniz çünkü daha önce de 12 gün sonra yaptığınız da hamileliğin olduğunu anlamışsınız test sonucuna göre bu seferde geciktiğine göre muhtemelen hamilesiniz...

Merhaba, gebe kalan bir kadında hcg salımı 6 gün sonra başlar . Hcg düzeyleri gebelik ilerledikçe iki katına çıkar . Bu durum da yeterli gecikmesi olanlar gebelik testini uyguladığın da doğru sonuca ulaşabilir. Sizin bayağı gecikmeniz var bu gecikmeye göre test sonucunuz silik çıkmış. Size tavsiyem hala mensiniz gerçekleşmediyse bugün kanda gebelik testi yapın net sonucu alırsınız. HCG varlığını test etmek için idrar kullanan evde yapılan gebelik testlerinde küçük bir hata payı vardır.

Kan testi ysptrdm negatif 14 gün oldu hala adet olmadım belimde feci ağrıyor özellikle ilişki sonrası ağrı oluyor eğer geç döllenme olduysa kanda cikmamas olabilir mı umut ediyor ışte insan

Cnm kan testini adetim 1 hafta geçince yapmıştım negatif çıkmıştı 15 gün oldu ne gelen var ne giden adet belirtimde yok gidip gelip silik çizgi testine bakıyorum varmı acaba olmasa bu çizgi çıkmaz diyorum kendi kendime kuruyorum

Geri