Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

rabbim insallah hepinize hayirli dogumlar nasip eder kizlar, merak etme Aysegül ilk zamanlar Zaman gecmiyor gibi ama inan bana sorsan simdi ne Cabuk gecti diycem :D:D
haklısın smi sanki daha dun ogrendim hamile oldugumu 5 haftalık diye seviniyodum ama simdi 21 haftaya girdim gercekten cok cabuk geciyo :)

inşallah bende sizler gibi diyebilirim okadar güzel bebek kıyafetleri warki içim daha kıpır kıpır oluyo walla zor tutyorum bana kalsa herşeini şimdiden alcam eşim durduruyo bi cinsiyetini öğrenelim diyo geçmiyor zaman gerçekten kızlar ewer esmerim senin ne çabuk geçti daha dün gibi hamileyim dediğin gün gerçekten :) darısı baana inş

inşallah bende sizler gibi diyebilirim okadar güzel bebek kıyafetleri warki içim daha kıpır kıpır oluyo walla zor tutyorum bana kalsa herşeini şimdiden alcam eşim durduruyo bi cinsiyetini öğrenelim diyo geçmiyor zaman gerçekten kızlar ewer esmerim senin ne çabuk geçti daha dün gibi hamileyim dediğin gün gerçekten :) darısı baana inş

Canm benim seninkide goz acip kapayincaya kadar gecer hic merak etme ben 5 haftalikken diyodum 11 hafta nasil gecicek de ben cinsiyetini ogrenicem ama 15-16 hafta gecti bi bakmissin kucagimizda :))

Kizlar ben dun saglik ocagina gittim asi oldum bebegimin kalp atisini dinledim. Hala kolum agriyo hareket ettiremiyorum haziranin 29 unda tekrar gidicem 2.asiyi olucam asilardan cok korkuyorumm :D:D
balım aynısını bende yaşadım benim kolum 1 hafta ağrıdı boynum başım fenaydı ilk gün ama 3. gün hafifliyo, bende korkuyom 13 haziranda 2.si var bence korkma napalım meleklerimiz için buna da katlanırız :D:D

Geri