Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

kizlar bugün düne nazaren daha iyiyim, yagmurda yok yürüyüse ciktik annemle yegenimle....
esimin sinavida bitti insallah artik gelecek en kisa zamanda :D:D
ama Sabah ve gece yine sancilandim insallah oglumuz babasi gelmeden gelmez... babasini bekler..
Sabah uyandimki ayagim balon gibi...acaip olmus, yürüyüsden sonra iyi oldu biraz hala sislik var ama cok sükür balon degil artik....

dr a gittigimde sanci felan olmuyor hersey iyi cikiyor birdahaki randevum 10 haziranda... simdi dr izinde birsey olursa hastaneye git dedi.. ama hastaneyse gidecek Kadar kötü degilim... cok sükür...
ya esim disardan isletme oluyor herhalde onu okuyorya onun sinavi var iste bugün girdi bide yarin girecek.. bi bitsede gelseydi artik.. onsuz doguma gitmek istemiyorum....

10 hazirana kadar birsey olmaz tatlim.Senin dogum günün ne zamandi ki?

Anladim canim insallah gecer merak etme gelmez oglusun babasini bkler

kizlar bugün düne nazaren daha iyiyim, yagmurda yok yürüyüse ciktik annemle yegenimle....
esimin sinavida bitti insallah artik gelecek en kisa zamanda :D:D
ama Sabah ve gece yine sancilandim insallah oglumuz babasi gelmeden gelmez... babasini bekler..
Sabah uyandimki ayagim balon gibi...acaip olmus, yürüyüsden sonra iyi oldu biraz hala sislik var ama cok sükür balon degil artik....

Iyi yapmissin canim yürüyüs lazim tabii.Insallah en kisa zamanda gelir.Bu arada sislik hakkinda birseyler okudum normal sislikler 37nci 38nci haftada olmasi lazimmis dogumun geldigini gosterirmis.Önceden baslayan sislikler alinan fazla kilodan kaynaklaniyormus.Doktor dogum tarihini ne zamana vermisti tatlim?

Iyi yapmissin canim yürüyüs lazim tabii.Insallah en kisa zamanda gelir.Bu arada sislik hakkinda birseyler okudum normal sislikler 37nci 38nci haftada olmasi lazimmis dogumun geldigini gosterirmis.Önceden baslayan sislikler alinan fazla kilodan kaynaklaniyormus.Doktor dogum tarihini ne zamana vermisti tatlim?

heh cok güzel birsey okumussun tugcem :S desene bunlar Kilo ama ayagiin üzerine bir parmakla bastirinca ve cekince bastirdigim yer icinde kaliyor... en azindan ayagimdaki sudur ya ... insallah hahaha

kızlar biraz bile yemek yesem hemen şişkinlik oluyo sanki bi ton yemek yemişim gbi karnım şişiyo nefesim darlanıyo sizdede oyle oluyomuyduu ??
canım bu ara olması çok normal bende de var hala ama sonra sonra hafifliyo doktoruna söyle rahatlatıcı şurup versin bana öyle yaptı daha rahatım yemeklerde şimdi, sıkılma buna rahim büyüdükçe miğdeyi üste itiyo normal olarak da miğde boşalmada gecikiyo umarım yardımcı olmuşumdur canım :D

canım bu ara olması çok normal bende de var hala ama sonra sonra hafifliyo doktoruna söyle rahatlatıcı şurup versin bana öyle yaptı daha rahatım yemeklerde şimdi, sıkılma buna rahim büyüdükçe miğdeyi üste itiyo normal olarak da miğde boşalmada gecikiyo umarım yardımcı olmuşumdur canım :D

Sagol canm gercekten cok yardimci oldun cok rahatsiz oluyorum inankii doktora gittigim zaman soyliyim de surubu yazsin bitsin su siskinligim

Geri