Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

10 gün önce regl olmam gerekiyordu benim 1-2 gün gecikebiliyo regl olmadığım için ilişkiye girdim ama korunma başarısız olduğu için ella kullandım o günden sonrada hala regli olmadım hastanede çalışıyorum ama evli olmadığım için test yaptırcam diyemiyorum ne yapmalıyım

Merhaba benim adetim 14 gun kan testi yaptım negatif 1.20 bugün 15 oldu ama hala hasta olmadım beyaz akintim var adetle ilgili hiç belirti yok sizin de böyle oldumu olduysa ne hamile olduğunuzu öğrendinizmi lütfen yardimmm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslın da bu belirttiğiniz belirtilerden çoğu gebelik kesinleştikten sonra oluşan belirtilerdir ama çok nadir de olsa erken yaşanan gebelik belirtilerin de olduğunu biliyoruz.Farklı bir sağlık sorunu da yaşıyor olabilirsiniz yada belirtiler bebek istediğiniz için psikolojik olarak da kendiliğinden gelişebilir şu an için idrar testi ile hamilelik varmı yokmu belli olmaz ama beta hcg kan testi takibinizi yaptırabilir ve değerlerinize baktırabilirsiniz.

Merhaba, her adet gecikmesi gebelik kaynaklı değildir. Test sonucunuzda gebe olmadığınızı gösteriyor. Stres, hormonal problemler,rahim kaynaklı sorun, kullanılan ilaçlar vs gecikmeye neden olabiliyor. Bu arada adetinizin 15. günü yazmışsınız yani 15 günlük gecikmemi var ?

Merhaba kafayı yicem lütfen cevap verir misiniz? Ağustos 20 de ilişkiye girmiştim normalde 9-10 gibi adetim olur ama eylül ekim 15 te normal kanamam oldu. Kasım ayı için daha adet olmadım adetimden önce ve iki gün sonra üç test yaptım negatif çıktı hepside dün adet düzensizliğim var diye doktora gittim hamilemiyim diye soramadımda ultrasonla baktı hormon testi istedi daha sonucu almadım iki üç gündür mide yanmaları ve ara ara baş ağrım oluyo hamile olsam üç aylık olan bebek ultrasonda görülür dimi niye böyle oluyorum

Merhaba kafayı yicem lütfen cevap verir misiniz? Ağustos 20 de ilişkiye girmiştim normalde 9-10 gibi adetim olur ama eylül ekim 15 te normal kanamam oldu. Kasım ayı için daha adet olmadım adetimden önce ve iki gün sonra üç test yaptım negatif çıktı hepside dün adet düzensizliğim var diye doktora gittim hamilemiyim diye soramadımda ultrasonla baktı hormon testi istedi daha sonucu almadım iki üç gündür mide yanmaları ve ara ara baş ağrım oluyo hamile olsam üç aylık olan bebek ultrasonda görülür dimi niye böyle oluyorum

Rezzan hanım daha önce sorunuz yanıtlandı bu link üzerinden sorunuzun cevabını görebilirsiniz..

https://www.meleklermekani.com/thre...en-hanimlar-buraya.72783/page-27#post-1020869

Kızlar adetim 10 gün geçti test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama bakınca gayet belli ve beyaz çizgi hafif kenarları pembemsi hamile olabilir miyim

Merhaba, gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul görür. Fakat bazı koşullar gebelik testinin hatalı sonuç vermesine neden olabilmektedir. Bu nedenle durumunuz hakkında net sonuç alabilmek için hcg testi yapmanızı öneriyorum. Hcg testinin yanılma payı yoktur % 100 doğru sonuç verir.

Geri