Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba elif ben adet düzensizliği var bende adet olmadım acaba hamilemiyim göğsün sis ikisde ağrıyı sizliyolar karnındaşişlikhissediyorum uyku isteği var halsiz oluyormbazen karnım kasiklarimadet olmadım acaba hamilemiyim göğsü belim ve sırtım ağrıyor hamilemiyim acaba hemen cevap verir misiniz

Merhaba elif ben adet düzensizliği var bende adet olmadım acaba hamilemiyim göğsün sis ikisde ağrıyı sizliyolar karnındaşişlikhissediyorum uyku isteği var halsiz oluyormbazen karnım kasiklarimadet olmadım acaba hamilemiyim göğsü belim ve sırtım ağrıyor hamilemiyim acaba hemen cevap verir misiniz lütfen

Merhaba, belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur . Zira septomlarınız adet belirtisi olabileceği gibi, gebelik kaynalık da olabilir. Bu yüzden test yaparak ancak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Bugün hcg testi yapın durumunuzla ilgili net sonucu alırsınız.

Merhaba ben 2 yıldır evliyim bir ara hamile kaldım ve 5 haftalık bir düşük yaptım sonra doktor bana brogestan ilacı verdi düşük önleyici düşük yaptıktan bir kaç hafta sonra ben o ilacı yutum intihar etmek istedim baş dönmesi oldu unutkanlık oldu ama bu bir kaç saat sürdü sonra adetim her Ay 10 gün gecikmeye başladı bir doktora danistim durumu anlatım adetin ne zmn günü günü ne gelirse o zmn hamile kalırsın o ilaç kanından atılır merak etme dedi şimdi adetim günü gününe geliyor ama niye hamile kalamiyiurm yardımcı olur musunuz tabi kansızlık ya var hemde baya baya var lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım anne olmak istiyorum

Merhaba, gebelik planı öncesi önceliğiniz kendi pskilojinizi düzeltmek olsun. Bir pskiyatriste gidin intihar girişimi kötü bir şey bu durumunuzun iyi olmadığını gösteriyor. Kendinizi toparladıktan sonra bir kadın doğum uzmanına gidip muayene olun. Yapılacak tetkit ve incelemelerle neden gebe kalmadığınız anlaşılır ona göre bir tedavi uygulanır.

Erkek arkadaşımla 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kızlıgım bozulmadı vajinamın üstüne boşaltı sadece Ertesi gün karnımda şişlik ve ağrı oluştu bir haftadır yaşıyorum bu sıkıntıyı bugun kadın Doğuma gittim ama hocamıza diyemedim pelvik usg baktı birşey Yok kist filan da dedi idrar dansite ph istedi bazı sonuçlar negatif bazıları normal çıktı idrar rengi sarı çıktı Sizce hamile miyim 1 haftada belli olur mu bu pelvik usg de gözükür mü rahimime kadar baktı usg de

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam meni hamile bırakırmı yani sürtünme yoluyla boşalma olmadı riski nedir neyapabiliriz

Erkek arkadaşımla 1 hafta önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik kızlıgım bozulmadı vajinamın üstüne boşaltı sadece Ertesi gün karnımda şişlik ve ağrı oluştu bir haftadır yaşıyorum bu sıkıntıyı bugun kadın Doğuma gittim ama hocamıza diyemedim pelvik usg baktı birşey Yok kist filan da dedi idrar dansite ph istedi bazı sonuçlar negatif bazıları normal çıktı idrar rengi sarı çıktı Sizce hamile miyim 1 haftada belli olur mu bu pelvik usg de gözükür mü rahimime kadar baktı usg de

Korunmasız her birliktelik istenmeyen gebelik açısından risktir. Cinsel yönden aktif olanların etkili bir doğum kontrol yöntemi tercih etemelerini öneriyoruz. Sorunuza gelince bu kadar kısa sürede gebelik oluşmaz ve septomları görülmez. Beklenen döneminizde en az 3 günlük bir gecikme söz konusu olursa test yapın.

Merhaba ben 2 yıldır evliyim bir ara hamile kaldım ve 5 haftalık bir düşük yaptım sonra doktor bana brogestan ilacı verdi düşük önleyici düşük yaptıktan bir kaç hafta sonra ben o ilacı yutum intihar etmek istedim baş dönmesi oldu unutkanlık oldu ama bu bir kaç saat sürdü sonra adetim her Ay 10 gün gecikmeye başladı bir doktora danistim durumu anlatım adetin ne zmn günü günü ne gelirse o zmn hamile kalırsın o ilaç kanından atılır merak etme dedi şimdi adetim günü gününe geliyor ama niye hamile kalamiyiurm yardımcı olur musunuz tabi kansızlık ya var hemde baya baya var lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım anne olmak istiyorum
Ben talasemi tasiyicisi esimde fmf hastasi hamileyim henuz yeni olsada. Kansizlik tum ailemde genetik hamilelikle bir ilgisi yok.

Geri