Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba adetime 5 gün var ama 3 gündür çamur gibi akıntı geliyor. Nedeni ne olabilir Peki. Çok korkuyorum artık psikolojim bozuldu. Bana yardım edin lütfen.

Teşekkür ederim cevabınız için adet olmama 5 gün var ama benden 3 gündür çamur gibi akıntı geliyor sizce hamilemiyimdir psikolojim iyice bozuldu benim

Rica ederim. Tek bir septom dan yola çıkarak gebelik var yada yok diyemeyiz. Bu nedenle daha önce belirttiğim gibi gecikmeniz olursa en az 3 günlük test yapın.

Merhaba, ben her ay 28 günde bir regl oluyorum. Geçen ay ovülasyon testi ile yumurtlama tarihimin 28 kasımda olduğunu öğrendim. Geç yumurtlama 18. Gün ve o gün korunmasız ilişkiye girdim. 7 aralıkta regl olmam gerekiyordu 5 gün gecikti. Dün yumurtlama tarihinin 12. Günü kan tahlili yaptırdım negatif çıktı. Daha önce hiç regl tarihi şaşmamıştı. Sizde geç yumurtlama olduğundan kaynaklanabilir mi tahlili tekrar edeyim mi yoksa sonuç olumsuz mu?

Merhaba, septomlarınız gebelik belirtisi gibi görünse de başka bir tıbbi koşuldan da kaynaklanabilir. Bu nedenle belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisinin yanlış ve yanıltıcı olduğunu belirtelim. Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba hocam iyi günler. Size bir sorum olacaktı. En son adet tarihim 10 kasim idi. Duzenli bır sekilde adet goren birisiyim. Adetime 3 gun varken 25.gununde kahverengi akıntı geldi. Ama şöyle ki ağır kaldırırsam yada ayakta uzun süre durursam uzandığımda yada uyudugumda herhangi bir sorun yok. Hersey ayaga kalkmamla is yapmamla başlıyor. Gobegimin altı ağrıyor sanki birisi cimcikliyor cekistiriyor. 5 gun gecikti adetim hamilelik olasiligi nedir

Merhaba, Benim anlayamadığım adetiniz nasıl 5 gün geçiyor bugün 11 aralık . Kanama yerine lekelenme yaşıyorsanız bu gebelik,hormonal yada rahim kaynaklı bir sorun dan olabilir. Yarın mensiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın .

Geri