neden kimse cevap vermio arkadaslar???? size sormk istdgm bsy daha var bnm reglime 2 gun kaldi bugun idrara cikdiktn snr pembemsi bi akinti gelio snr kesilio nedir bu bilen varmi acaba reglimi olcam:(((((

neden kimse cevap vermio arkadaslar???? size sormk istdgm bsy daha var bnm reglime 2 gun kaldi bugun idrara cikdiktn snr pembemsi bi akinti gelio snr kesilio nedir bu bilen varmi acaba reglimi olcam:(((((

selam cnm bende merak ettım acaba kac oluo bıldıgım kadarıyla adet baslangıcında baslıosun hergun olcmeye gun gun takıp edıosun vucuut ısın dumemesı gerıomus kı bebıs olsun belkıde yanlıs bılıom offf bencede bırılerı yazsın kımse yok muuu

gebemiyim

slm ben 27 temmuzda adet oldum.bırdahakı adetım 29 agustos gıbı daha 14 gun falan var.ama benım goguslerım cok şiş.hashaslaştı.kasıklarım agrıyor.midem bulanır gibi oluyo ama sabah bulantıları degıl gunun herhangı bır saatınde.bırden kasıklarımlarıma agrı gırıyo ve agrı hemen kayboluyor.hamılemıyım dıye cok merak edıyorum.kan testı yaptırsam bellı olurmu adetım gecıkmedı bıle ama cok ıdtıyorum allah ısteyen herkese saglıklı bebişler kısmet etsin.deneyımlı olanlardan cvp beklıyorum sımdıden tesekkur ederım

Geri