Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. lov

lov Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    benimde adetime 1 hafta var.bu ay serophene kullandım.hamilelikle ilgili belirtiler var ama dün akşam eczaneden test alıp yaptım tek çizgi çıktı.inş hayırlısıyla hamileyimdirrr:(

2. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    canım bişey sorucam bu ovulasyon testinde pozitif çıkması ne anlama geliyor. tam olarak bilgim yok ovulasyon testleri hakkında. yardımcı olursan sevinirim

3. kıvırcık güzel

kıvırcık güzel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    43
    ben ayın 11 ine aybası olmustum. 14 gün öncesinden sol kasıkta tuaf ağrılarım baslaı sanki birsey var oynuyorgibi ve onunla beraber geceleri uyamıyorum ve halen bu belirtiler var hasta olmama daha 6 -7 gün var gögüslerimde agrı yok sizce hamile miyim yada test yapayım mı cevap verirseniz sevinirim dün bu mesajı yazmıstım bugün tam 5 gün var rahatsızlığıma inşallah olmam diyorum dayanamadım test yaptım 4 saat sonra baktığımda biri tam biri silik kırmızı cizgi vardı sence hamile miyim canım ?

SONRA bugun de test yaptım ama negatif ve adet sancısı cekiyor gibi ara ara sancım oluyor önce sol day dı şim di aara ara ikisinde de oluyor adetime simdi 3 gün var cok sassrdım hiçbir sey anlamıyorum gögüslerim agrırıdı o da agrımıyor ve cok az akıntım var bugün biraz da kasıntım ?cevabını bekliyorum canım benim

leylaleyla bunu beğendi.
  4. leylaleyla

leylaleyla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Benimde bir sorunum var, ilk bebek deneyimimiz cok kotu gecti.. O ay 3 hafta boyunca agrilar cektim karin bel ve bacak agrilari.. adet oldugum gun agridan uyuyamadim okadar kotuydu.. Sorunu bir turlu anlayamadim.. Neden boyle olmus olabilirki.. Butun bunlari ilk denememde yasamamam cok tuaf..

SadmiN bunu beğendi.
  5. leylaleyla

leylaleyla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ayni sorunlar bendede oldu ama ben sonrasinda genede adet oldum hemde cok agir gecti, nedenini anlayamadim hamilede degildim testlere gore.. Seninki nasil sonuclandi cok merak ettim simdi.. acaba butun bunlari kendimizmi yapiyoruzki tesaduf ilk denemede oluyor ?

gonca 16 bunu beğendi.
  6. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım vucud bazen tepkileri değişebiliyo.bende eşimle bi kere ilişkiden sonra adet oldum ve çok sancım oldu ama zaten adetliyken hep sancım olurdu.birazda piskolojik bi durum ahh biz kadıanlar :) bu normal kafana takma canım

7. leylaleyla

leylaleyla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu dediklerine inanmak istiyorum :( Jinekologa gittim endometriose olabilir sende dedi hemen :( bende diyorum ya ilk defa deniyoruz hemen nasil boyle birsey olabilir.. cok korkuyorum o yuzden.. Adet donemim benimde agrili gecer ama bu okadar kotuyduki acile bile gitmek zorunda kaldim :(.. Sanirim senin ve anneminde dedigi gibi ilk deneyis vucut farkli birsey gordu ve tepki verdi boyle umuyorummmm :(((

gonca 16 bunu beğendi.
  8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

her zaman böle bişi yaşasaydın belki derdim ama bu dr larda bazen gamlı baykuş oluyorlar hee.kafana takıp üzme kendini sakın.sadece çok iyi bir dr seç kendine canım

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adeti 8 gun qecikti ve 2 gun gecıktıkten sonra avuc ıcı kadar kahve leke geldi sonrada beyaz akıntıları oluyo bacaklarda aqrı var adetı gecıkmeden adet olacam dıyıp duruyodu ama olmadı ıdrar testı yaptık 7 gun gecıktıkten sonra negatıf cıktı sızce hamile mi?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar benim adetime 9 gün var ama 23 gündür küçük tuvaletim birdenbire geliyor ve tuvalete zor yetişiyorum. sık sık tuvalete gitmiyorm ama bu da böyle olunca acaba belirti olabilir mi dedim bu kadar erken olur mu?

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merba arkadaslar çok acil cevap verirseniz seviniri. adetime 1 hafta var test yaptım biri silik çıktı ben bebek sahibi olmak istemiyorum kocamla boşanıcaz çünkü. beni dövüyor. lütfen yardım edin karnımda da sertlik var sizce hamilemiyim ?

12. fatma_16_

fatma_16_ Forum Okuru

adet oldum ama gebelikden şüpheleniyorum

bende adetime 9 gün kala adet oldum ..aslında her ayın 25 de oluyorum..daha 4 aylık evliyim..hamilelkden şüpheleniyordum gittm eczaneden test aldım negatf çktı..testi 17 de yaptm ve o akşm adet oldm çok üzüldüm..hiç bugüne kadar düzensiz bi adet olmadım ..bel ağrılarım bulantılarım neden peki..kanamam ilk günler çok yoğun oldu şuan 4 gün azaldı 7 gün adet görmem gerekirdi normalde..şimdi 4.günden çok açık pembe oldu..

13. fatma_16_

fatma_16_ Forum Okuru

belirtiler varmı ki adet döneminizmi adet oldunuzmu geçtimi..yada boşanmayı düşünüyormuşsunuz birlikte oldunuzmu olduysa nasıl oldu yakın zamandamı..

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba... Sevgilimle ilişkiye girdik fakat kızlık zarım esnek olduğu için yada partnerimin penisi küçük olduğu için kızlığım bozulmadı. Sevgilimin içine boşalmadığına eminim fakat hamile kalma ihtimalim var mı?

15. brc1606

brc1606 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba sat 13 mayıs baş dönmesi kasıklarda batma var.

Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru-Cevap

Soru-Cevap

Soru;Bir kadın kocasını milyoner yaparmı? Cevap;Kocası daha önce milyarderse evet.. Soru;Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap;İkiside pireyi deve yapar. Soru;Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap;Biri çekilir,diğeri hiç çekilmez. Soru;Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap;Duvar saati hiç olmazsa arada bir durur.
  2. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  3. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  4. Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Bu bölümden soracağınız soruları Doktor Enis ÇABUK sizler için cevaplayacak meleklerim. Lütfen sorularımızı mümkün mertebe anlaşılır bir şekilde yazınız. Doktorumuz hale hazırda çalıştığından dolayı bağzı sorulara cevap verme süresi uzayabilir. Bu durumda sizlerden anlayış bekliyoruz. İster sitemizde üye olun isterseniz dışarıdan misafir, yinede bu bölüme doktorumuza sorularınızı...
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş