Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. glşn 25

glşn 25 Forum Okuru

merhabalr ben martın 23 de adet oldum nısan 22 de de kımsayasl gebelik gecırdım yanı adett günümde dusuk oldu mayıs 18 de adet oldum eşimle bu ay denemelerımız oldu cok merak edıyorum hamılemıyım doktora gıtmye cesaretım yok napmalıyımmm beklemek çok zorrr :(

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benımde aynı cnmmmm yaaa çok merak edıyorum

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    975
    Ödül Puanları:
    163
    gebelik testleri en falza yarım saat sonra gerçeklğini kaybediyor kendimden biliyorum başıam geldi ilk başta tek çizgydi atmadım bi kaç saat sonra baktım silik çizgi çıktı hemen doktora hittim kan tahlli yaptrıdık sonuç negatif çıktı bence pek güzevnmeyin en yisi kan tahlili

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben 21 yaşındayım nişanlımla sürtünme yoluyla 24 nisanda ilişkiye girdik üstüne 2 kere adet oldum ama normalden az kanamam geldi test yaptım negatif çıktı hamile olma ihtimalim varmı?

5. Leyleyleem

Leyleyleem Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar. Sevgilimle doğurganlık dönemimde ters ilişki yaşadık. Aradan 2-3 gün geçti ve bulantılarım olmaya başladı defalarca kustum acile gittik. Zehirlenmişm sanırım iğne yaptılar yolladılar. Ama hala daha yemek yerken midem bulanıyor ve kokular aşırı midemi bulandırıyor. Sevdiğim şeyleri bile yiyemez oldum. Sizce bu hamilelik tatzı biley midir ya da zehirlendiğimden dolayı midemle ilgili bi problem mi yaşıyorum. Aşırı tedirginim ne yapmalıyım?

6. Minikkelebek45

Minikkelebek45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Can'ım bende senin gibiydim böyle hamile olucam diye düşündüm ama şöyle bişey var ters ilişkide sprem bulaşmadıkça vajinaya olamaz. Bide bulantı kusma çok sonra başlar korkma psikolojik olabilir. Keşke bi kan tabiki yaptırsaydın.

7. Minikkelebek45

Minikkelebek45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Dün eşimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Öncesinde eşim masturbasyon yaparak kondomun içine boşaldı sonrasında tekrardan kondom değiştirerek sürtünme yoluyla ilişkide bulunduk,boşalma olmadı bu sefer. Adetten önce gelen kahverengi leke geliyordu dün o Zaman Böyle bişeyde bulunduk. Hocam uzun lafın kısası ben kondom değiştirirken eşimin eline sprem Bulaşır sonrasında benim vajinama bulaşır diye korkuyorum,eşim elini yıkamış öyle söylüyor. Bugün adetim başladı. Acaba ella kullanalım mı? adetliyken hamilelik olasılığı var Mıdır ?

8. Ezel ömür

Ezel ömür Forum Okuru

Merhaba ben 3aylık ewliyim yaklaşık 2aydır esimle korunmadan ilişkiye qiriyoruZ bebiş istiyoruz :) adetim bitikten sonra beraber olduk aradan iki hafta qecti cok küçük kanamam oldu yumurtlama dönemimdede beraber olduk şuan adetime 5qün war ama mide bulantısı bas dönmesi sık idrara çıkma bel aqrısı qöqüslerde aqrı sıkayetim war acaba hamilemiyim

9. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba gecikmeniz olursa en az 3 günlük test yaparsınız.Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz.

10. nuray1996666

nuray1996666 Forum Okuru

benım adetım 5gun gecıkdı test yapdım negatıv cıkdı hamıle deyılmıyım?

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Her adet gecikmesine hamilelik vardır diyemeyiz. Mevsim geçişleri, psikolojik etkenler, kullanılan ilaçlar vs adet düzensizliği yaşatabilir. Bazen de testte negatif olan sonuçlar kan testinde hamilelik olarak da çıkabiliyor bu yüzden tamamen emin olmak adına kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsiniz.

12. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

Adetimden 3 gün geçti test yaptım 2. Çizgi silik sizce ne anlama geliyor?

13. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar, yaptığınız test ilk 5 dakika içinde silik şekilde çıktı ise hamilelik var demektir. Lütfen kan testi yaptırınız. Eğer setsi yaptırıp yirmi dakika yarım saat bekledi iseniz bunları dikkate almayın, ilk 5 dakikada çizgi silik ise hamilelik vardır BHCG testi yaptırın lütfen.

14. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

Evet ilk 5dk içinde çıktı. Ben ilk önce inanamadım ama sonradan baya belirginleşti.

SadmiN bunu beğendi.
  15. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun o vakit hamilesiniz :) Hemen Beta Hcg testi yaptırın hayırlı haberlerinizi bekliyoruz.

Hemşiremerve bunu beğendi.
Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru-Cevap

Soru-Cevap

Soru;Bir kadın kocasını milyoner yaparmı? Cevap;Kocası daha önce milyarderse evet.. Soru;Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap;İkiside pireyi deve yapar. Soru;Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap;Biri çekilir,diğeri hiç çekilmez. Soru;Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap;Duvar saati hiç olmazsa arada bir durur.
  2. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  3. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  4. Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Bu bölümden soracağınız soruları Doktor Enis ÇABUK sizler için cevaplayacak meleklerim. Lütfen sorularımızı mümkün mertebe anlaşılır bir şekilde yazınız. Doktorumuz hale hazırda çalıştığından dolayı bağzı sorulara cevap verme süresi uzayabilir. Bu durumda sizlerden anlayış bekliyoruz. İster sitemizde üye olun isterseniz dışarıdan misafir, yinede bu bölüme doktorumuza sorularınızı...
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş