Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

İnşallah size haber vereceğim :)

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel haberlerinizi bekliyoruz zaten 1 saat içinde sonuç alabilirsiniz.

3. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

Evet hcg sonucum 204.3 çıktı.. hamileymişim

SadmiN bunu beğendi.
  4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , hayırlı olsun .Sağlıklı gebelik geçirmeniz dileği ile..

Hemşiremerve bunu beğendi.
  5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Maşallah, Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Aynen dediğimiz gibi hamişmişsiniz sitede zaman geçireceğinizi düşünerek. Size özel Rank Olan Hamiş Melek mertebesine yükseltiyoruz hayırlı olsun :)

Hemşiremerve bunu beğendi.
  6. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

Teşekkürler ederim

SadmiN bunu beğendi.
  7. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

Bhcg 56 ya düşmüş kimyasal gebelikmiş :( pzt gününe kadar kanamam olmaz ise kürtaj olacakmışım. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

8. Hemşiremerve

Hemşiremerve Forum Okuru

kimyasal gebelik yaşamışım arkadaşlar kanamam oldu ve bhcg 0,6 ya düştü... Yüce Rabbim herkes için en hayırlısını versin...

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Geçmiş olsun cnm Allah hayırlısını versin inş en kısa zaman da tekrar hamiş kalırsın ve bu sefer sağlıkla kucağına alırsın...

10. şahinder yayla

şahinder yayla Forum Okuru

Iyi gunler enson ekimin 28 de adet oldum fakat. 17 gün gecti adetimden test yaptim iki hafta önce negatif çıktı fakat hala adet olmadim hamilemiyim sizce

11. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar siz hangi testten yaptırdınız ve 17 gün geçmiş bir adetiniz var hiç doktora göründünüz mü ? EĞer şüpheleriniz devam ediyorsa lütfen kandan gebelik testi yaptırınız.

12. Selinmnv

Selinmnv Forum Okuru

Merhaba. Merak ettigim bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Benim ovulasyonum 31 ocakti. 26ocakta korunmasiz birlikteligimiz oldu.tarih olarqk baktigimizda hamilelik olmaz gibi ama yinede bilemiyorum. Iliskiden bir kac gun sonra kesintisiz kasik agrilarim basladi ve hala devam ediyor.8-10 gundurde gogus uclarimda aci devam ediyor. Tarihlerime bakarak konusursak hamilelik olma ihtimali varmidir sizce? Bana bu konuda yardimci olursaniz cok sevinirim.

13. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.404
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,

Her dönem hamile kalmak mümkündür. Ovülasyon sizin tahmin ettiğiniz tarihler dışında da gerçekleşebilir. Ayrıca her ay düzenli ovülasyon da gerçekleşmeyebilir. Siz takvim yöntemlerini otomatik hesaplayıcıları kullanarak olası tahmini ovülasyon günlerinizi belirlemeye çalışıyorsunuz. Bu yöntemler % 100 ovülasyon günlerinizi belirlemez. Yaklaşık tarihleri verse de beklenen tarihte ovülasyon gerçekleşmeyebilir. Ovülasyon günlerinizi ovülasyon kitleri + usg incelemesi ile net şekilde öğrenebilirsiniz. Sorunuzda ki yakınmalara istinaden şunu da ek bilgi olarak belirteyim belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı en doğru şekil de öğrenebilirsiniz.

Hamilemiyim Soru Cevap Bölümü Açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soru-Cevap

Soru-Cevap

Soru;Bir kadın kocasını milyoner yaparmı? Cevap;Kocası daha önce milyarderse evet.. Soru;Mikroskopla kadın arasında ne benzerlik vardır? Cevap;İkiside pireyi deve yapar. Soru;Geveze bir kadınla tespih arasında ne fark vardır? Cevap;Biri çekilir,diğeri hiç çekilmez. Soru;Duvar saati ile geveze bir kadın arasında ne fark vardır? Cevap;Duvar saati hiç olmazsa arada bir durur.
  2. soru cevap

soru cevap

orta iki ingilizce sınavı what is your mother's telephone number? cevap:annemin telefonunu veremem soru: selçuklu devletinin kurucusu kimdir? cevap: imparator birinci selçuk soru:akıl ile ilgili bir hadis-i şerif yazınız cevap:akıllı ol, canımı yesoru: kazim karabekir kimdir? cevap: kazim karabekir askerdirmustafa paşanın en yakın arkadaşıdırlondros, mondros ve sivas kongrelerine...
  3. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  4. Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Sağlık Soru Bölümü Açılmıştır.

Bu bölümden soracağınız soruları Doktor Enis ÇABUK sizler için cevaplayacak meleklerim. Lütfen sorularımızı mümkün mertebe anlaşılır bir şekilde yazınız. Doktorumuz hale hazırda çalıştığından dolayı bağzı sorulara cevap verme süresi uzayabilir. Bu durumda sizlerden anlayış bekliyoruz. İster sitemizde üye olun isterseniz dışarıdan misafir, yinede bu bölüme doktorumuza sorularınızı...
  5. hamilemiyim soru cevabım var

hamilemiyim soru cevabım var

merhabalar benim kan testi sonuç bölümünde 903.99yazıyor acaba hamilemiyim lütfen bana yardımcı olabilirmirmisiniz

Sayfayı Paylaş