Hamileyim Anneyim Soru Sor

merhaba <LINKZ id=linkz7><NOBR>arkadaşlar</NOBR></LINKZ>...5 hft 3 günlük hamileyim. ve inanın çok heyecanlıyım.son adet tarihim 15 ağustos,yumurtlama 28 ağustos,yerleşme 9 eylül,idrar testi 14 eylül,kan testi 15 eylül.son adet tarihimden itibaren yumurtlama , yerleşme....hepsini tek tek hissettim.<LINKZ id=linkz4><NOBR>Bebeğim</NOBR></LINKZ> her yaptığını <LINKZ id=linkz3>annesine</LINKZ> hissettirdi.İnşallah sağlıkla tamamına erdiririz.tahmini <LINKZ id=linkz2>doğum</LINKZ> tarihi 22 mayıs 2011eşim <LINKZ id=linkz1>bebeğim</LINKZ> ve ben "mayıs" <LINKZ id=linkz0>doğumlu</LINKZ> olacağız.
8.haftama kadar <LINKZ id=linkz6>doktora</LINKZ> gitmeyi düşünmüyorum.aslında gelecek hafta ilkel kalp atışları duyulacak.Bakalım bi sorun yaşamazsam <LINKZ id=linkz5>ekim</LINKZ> 11 gibi dr gideceğim.
herşey gönlünüzce olsun.<!-- google_ad_section_end -->

mutlu

ben 9 ay önce bebeğim karnımda öldü aldılar. hiç korunmadık ama hamile kalamıyordum doktora gittim rahim ağzı ters hamile kalman zor dediğinde hamile kalmışım çok mutluyum allah inşallah tamamına erdirirde bende bebeğimi 9 ay sonra kucağıma alırım 6 haftalıkmış daha küçücük:))))

slmarkadaşlar bende ayın 23.de sezeryanla erkek bebeğim oldu. Rabbim dileyenherkese yaşatsın bu duyguyu<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->

slmarkadaşlar bende ayın 23.de sezeryanla erkek bebeğim oldu. Rabbim dileyenherkese yaşatsın bu duyguyu<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->
Canım hayırlı olsun,Allah analı babalı büyütsün. biz yeni anneler ---yeni anneler ve bebekleri hakkında herşey--- isimli topicteyiz sende gel...

Selam arkadaşlar bende 17 haftalık hamileyim bir kızım olucak allahın izniyle rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları.....

merhaba ben tuba öncelikle hepinizn bebegini allah bagıslasın diyorum...ben bundan 4 ay önce 2,5 aylık bebegimi düsürdüm daha dogrusu karnımda ölüydü.. hastaneye yattım 5 gün hastanede kaldım kurtaj olmak zorunda kaldım.benm için çok zordu..çooook ... şimdi tekrar hamileyim 7 hafta 3 günlük cok mutluyum..

selam...

bana da yer varmı burda? bende henüz çok yeni hamişim bir yıllık bekleyişin ardından 5.5 haftalık hamileyim dün akşam doktora gittik gördüm bebeğimi, haftaya tekrar gideceğim kalp atışlarını duymak için allah hepimize sağlıllı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Kızlar konuyu yeni gördüm.Ne zamandır giremiyodum foruma.Ben de şuan 14 hafta 6 günlük hamileyim.Kısmetse temmuzda doğum yapacağım.Rabbim tüm hamiş meleklere bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almayı nasipeder inşAllah.

:esra:Evet arkadaşlar burda hamile kalmak isteyen arkadaşlarımızın bir paylaşım alanı vardı şimdi bizlerinde olsun ben 9 haftalık hamileyim ve zor bir hamilelik geçiriyorum ve diğer arkadaşlarımında bilgilerinden faydalanmak istiyorumm keyifli zamanlar geçirmek dileğiyle........

seker-hastasi-hamile-kalir-mi-7696.jpg
merhaba canım bende yeni hamileyim daha belirtiler tam baslamadı ama bakalım nasıl gecicek

Geri